Akkuruuvinväännin

Rajoitettu erä
- Litiumioniakkuruuvinväännin mikro-USB-laturilla, joka tarjoaa erilaisia latausmahdollisuuksia
- Kääntöasento hankalasti käsiksi päästävien kohteiden työstämiseen
- Kompakti ja ergonominen muotoilu
- Pehmustettu kahva takaa miellyttävän käsittelyn ja parhaan mahdollisen hallinnan
- Akun lataustilan ilmaisin antaa varoituksen lataustilan ollessa alhainen
- Automaattinen karalukitus, jonka avulla voit käsin kiristää tai löysätä ruuveja ja pultteja
- Pyörimissuunta on helppo vaihtaa suunnanvaihtokytkimellä
- LED-valo varmistaa hyvän näkyvyyden työkohteeseen ja lisää työnteon mukavuutta huonoissa valaistusolosuhteissa
- Kaksi ylimääräistä ruuvauskärkeä aina käden ulottuvilla työkalun tarjoaman säilytysmahdollisuuden ansiosta
- Litiumioniteknologia: ei muisti-ilmiötä, ei latauksen itsepurkautumista ja aina valmis käyttöön
- Elektroniikka suojaa laitetta ylikuormitukselta, ylikuumenemiselta ja syväpurkautumiselta
- Yli 100 vuotta luotettavaa SKIL-laatua
- Arvosana 4,7/5 tähteä yli 500 asiakkaalta
- Tilaa ennen klo 17.00 = lähetetään tänään
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
Tuotteen kuvaus
Litiumioni-akkuruuvinväännin jossa kääntöasetus ja mikro-USB-laturi
4V Max (3,6 V) SKIL 2710 -akkuruuvinväännin on erinomainen työkaluvalinta ahtaisiin ja hankalasti käsiksi päästäviin kohteisiin, koska työkalu on erittäin kompakti ja koska siinä on Twist-kääntöasetus. Kahvaa puristamalla kahvan muodoksi voi työtehtävään parhaiten sopivaksi vaihtaa pistoolikahvan tai suoran kahvan. Se on aina käyttövalmis luotettavan litiumioniteknologian ansiosta. Työkalun mikro-USB-laturi voidaan liittää UBS-liitäntään. LED-valo varmistaa hyvän näkyvyyden työkohtaan. Akun lataustason ilmaisin antaa varoituksen akun lataustason ollessa alhainen, niin että ehdit aina lataamaan sen ajoissa. Karalukituksen avulla voit kiristää tai löysätä ruuveja ja pultteja käsin, esimerkiksi kiristämisen loppuvaiheessa tai aloittaessasi löysäämisen. Lisäksi työkalun pyörimissuunta helppo vaihtaa suunnanvaihtokytkimellä. Ja voit säilyttää kahta ylimääristä ruuvauskärkeä työkalussa, joten vaihtokärjet ovat aina tarvittaessa käden ulottuvuudessa. SKIL 2710 GA toimitetaan kompaktissa kantolaukussa, ja toimitukseen sisältyy micro-USB-laturi sekä 35 kpl:n tarvikesarja ruuvaamiseen ja alkuporaukseen.
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Akun kapasiteetti | 1.5 Ah |
| Pistoketyyppi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Jännite/taajuus (latauslaite) | 100-240V/50-60Hz |
| Kovan liitoksen maks. vääntö | 7 Nm |
| Kuormittamaton nopeus (rpm) | 220 |
| Jännite | 4 V Max |
| Latausvirta | 0.5 A |
| Istukkamalli | Hex |
| Ruuvin kapasiteetti | 5 mm |
| Virtalähde | Verkkovirta (johdollinen) |
| Kara | 6.35 mm |
| EAN | 8719643000866 |
| Order Number | SD1E2710GA |
| LED-valo | Kyllä |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Äänenpaine | < 70 dB |
| Melutason epävarmuus (K) | 3 dB |
| Värinän epävarmuus (K) | 1.5 m/s² |
| Tärinäarvo | < 2.5 m/s² |
| Latausaika | 3 h |
| Jännite (V) | 3.6 V |
| Paristot mukana | Ei |
| Paristot vaaditaan | Ei |
Pakkaus sisältää
- SKIL 2710 -akkuruuvinväännin
- Kompakti kantolaukku
- 13 ruuvauskärkeä (S4.5,5.5,6.5 & PH1,3xPH2,PH3 & PZ1,3xPZ2,PZ3)
- 13 ruuvauskärkeä (H3,4,5,6,7 & T10,15,20,25,27,30,40,45)
- 2 titaanipinnoitettua poranterää alkuporaukseen (2 & 3 mm)
- 5 kantaa (6, 8, 10, 11 & 13 mm)
- Jatko-osa liitettäville kannoille
- Mikro-USB-laturi
- Magneettinen kärjenpidin
- Käyttöohje
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta


































