Pitkävartinen akkuoksasaha

Rajoitettu erä



- Tehokas ”20V Max” (18 V) litiumioniakkukäyttöinen pitkävartinen oksasaha korkealla olevien, vaikeapääsyisten oksien sahaamiseen
- 20 cm:n teräketju karsimiseen ja oksien leikkaamiseen
- SDS-teräketjunkiristysjärjestelmä helpottaa teräketjun vaihtoa ja säätöä
- Käännettävä leikkuupää, 8 eri asentoa monipuolisiin leikkuutöihin
- Irrotettava 3 metrin jatkovarsi on helppo varastoida kompaktissa koossa käytön jälkeen
- Automaattinen teräketjun voitelu helpottaa käyttöä
- ”Easy Storage” ‑ominaisuus säästää säilytystilaa ja mahdollista työkalun kätevän säilytyksen
- Litiumioniteknologia: ei muisti-ilmiötä eikä varauksen itsetyhjenemistä ja aina valmis käyttöön
- Yli 100 vuotta luotettavaa SKIL-laatua
- Arvosana 4,7/5 tähteä yli 500 asiakkaalta
- Tilaa ennen klo 17.00 = lähetetään tänään
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™Easy storage
Epäjärjestys heikentää suorituskykyä, joten kaikki SKIL-puutarhatyökalut on varustettu tilaa säästävällä Easy Storage -ratkaisulla.
Tutustu Easy storage

ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
20V Max litiumioniakkukäyttöinen pitkävartinen oksasaha
20V Max SKIL 0650 on litiumioniakkukäyttöinen pitkävartinen oksasaha, joka mahdollistaa korkealla olevien, vaikeapääsyisten oksien leikkaamisen ilman tikkaita. Tämä oksasaha on varustettu 20 cm:n terälaipalla ja teräketjulla vaivattomaan työskentelyyn. Teräketjun kireyden säätäminen sujuu hetkessä ilman työkaluja, ja teräketjun voitelu tapahtuu automaattisesti. Näiden aikaa säästävien ominaisuuksien ansiosta voit keskittyä itse sahaustöihin. Leikkuupään 8 eri asentoa mahdollistavat monipuoliset sahaus- ja karsintatyöt. 0650:n vakiovarustus sisältää jatkovarren, jonka kanssa työkalun kokonaispituus on 3 metriä. Varsi on irrotettava, mikä mahdollistaa kätevän säilytyksen. Lisäksi oksasaha on varustettu SKIL Easy storage -koukulla puutarhatyökalun helppoon säilytykseen. SKIL 0650 CA:n vakiovarustus sisältää jatkovarren, terälaipan suojuksen, olkahihnan, Easy storage -koukun ja U link -tarvikkeen.
”PWRCORE 20™”: alan johtavaa edistyksellistä akkuteknologiaa kaikkien SKIL ”20V Max” ‑työkalujen virransyöttöön
”PWRCORE 20™” -järjestelmä koostuu alan johtavasta edistyksellistä akku- ja laturiteknologiasta sekä innovatiivisista toiminnoista, jotka ovat todella ainutlaatuisia, esim. patentoitu akkujen ”KEEPCOOL™”-viilennysteknologia, joka pidentää käyttöaikaa jopa 25 % ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän. Patentoitu ”ACTIVCELL™”-teknologia takaa maksimaalisen suorituskyvyn ja akun optimaalisen suojauksen. ”PWRCORE 20™” -akut ja -laturit ovat 100 % yhteensopivia ja niitä voi käyttää joustavasti kaikissa SKIL ”PWRCORE 20™” -malliston sähkötyökaluissa ja puutarhatyökaluissa.
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Jännite | 20 V Max |
| Nettopaino ilman akkua | 4 kg |
| Terän pituus (cm) | 20 cm |
| Virtalähde | Akkukäyttöinen (johdoton) |
| Ketjunopeus | 8.4 m/s |
| Vetolenkin leveys | 1.1 mm |
| Öljysäiliö | 140 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Ei |
| Warranty | 3 vuoden takuu kotikäyttöön |
| Akun varaustilan ilmaisin | Ei |
| EAN | 8719643004888 |
| Order Number | GV1E0650CA |
Pakkaus sisältää
- SKIL 0650 pitkävartinen akkuoksasaha
- Jatkovarsi
- Teräketjusuoja
- Olkahihna
- Easy Storage ‑säilytyskoukku
- U link
- Käyttöohje
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta

































