Brushless -akkuruohonleikkuri

Rajoitettu erä



- Hiiliharjaton moottori: entistä nopeampi ja voimakkaampi ja pidentää käyttöiän kymmenkertaiseksi
- 34 cm:n leikkuuleveys pienten ja keskikokoisten nurmikoiden leikkaamiseen
- SKILin ”Grass Guide”-ruohonohjain ruohon leikkaamiseen seinien ja reunojen läheltä
- Kahva leikkauskorkeuden asetusten helppoon vaihtamiseen välillä 25–75 mm
- Ergonominen, suurikokoinen kantokahva kätevään kantamiseen
- ”Easy Storage” ‑ominaisuus säästää säilytystilaa ja mahdollista työkalun kätevän säilytyksen
- Taitettavat kahvat mahdollistavat kompaktin pystysuoran säilytyksen, joka vie vähemmän säilytystilaa
- Litiumioniteknologia: ei muisti-ilmiötä eikä varauksen itsetyhjenemistä ja aina valmis käyttöön
- Yli 100 vuotta luotettavaa SKIL-laatua
- Arvosana 4,7/5 tähteä yli 500 asiakkaalta
- Tilaa ennen klo 17.00 = lähetetään tänään
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset
Vieritä kohtaan
- Tuotteen kuvaus
- Tekniset tiedot
- Arvostelut
- Asiakirjat
- Suoritukset

KEEPCOOL™
Patentoitu KEEPCOOL™-teknologia estää akun ylikuumenemisen ja parantaa akun suorituskykyä..
Tutustu KEEPCOOL™Easy storage
Epäjärjestys heikentää suorituskykyä, joten kaikki SKIL-puutarhatyökalut on varustettu tilaa säästävällä Easy Storage -ratkaisulla.
Tutustu Easy storage

ACTIVCELL™
Edistynyt LED-valomme, jossa on 2 tilaa – mukaan lukien taskulampputilan – ja automaattinen sammutus, varmistaa työkappaleen hyvän näkyvyyden.
Tutustu ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ TEHOKAS JA SUORITUSKYKYINEN.
PWRCORE 20™ on täydellinen valinta monipuolisiin projekteihin. Tehokkaiden ja suorituskykyisten koneiden ansiosta suoriudut kaikista käsillä olevista tehtävistä helposti.
Tuotteen kuvaus
Brushless -akkuruohonleikkuri Easy storage ‑ominaisuudella
SKIL 0130 on hiiliharjattomalla moottorilla varustettu akkuruohonleikkuri, jonka suorituskyky on 40V Max kahdella 20V Max -akulla. Soveltuu erinomaisesti pienten ja keskikokoisten nurmikoiden leikkaamiseen 34 cm:n leikkuuleveytensä ja vastaavaa harjallista moottoria nopeamman, vahvemman ja kymmenen kertaa pitkäikäisemmän hiiliharjattoman moottorinsa ansiosta. Ruohonleikkuri on varustettu SKILin Grass Guide-ruohonohjaimella, jolla ruohon leikkaaminen seinien ja reunojen lähellä on tehokasta. Leikkuukorkeuden voi säätää kätevästi ruohon pituuden mukaan. SKIL 0130 tarjoaa viisi erilaista leikkuukorkeutta 25–75 mm:n välillä. Säätö tehdään kätevällä keskuskahvalla. Ainutlaatuisen SKIL Easy storage ‑muotoilun ansiosta kahvat on nopea ja helppo taittaa ja työkalu tarvitsee vain vähän säilytystilaa käytön jälkeen. SKIL 0130 CA:n vakiovarustus sisältää kokoojasäiliön ja avaimen. Akut eivät kuulu toimitukseen.
”PWRCORE 20™”: alan johtavaa edistyksellistä akkuteknologiaa kaikkien SKIL ”20V Max” ‑työkalujen virransyöttöön
”PWRCORE 20™” -järjestelmä koostuu alan johtavasta edistyksellistä akku- ja laturiteknologiasta sekä innovatiivisista toiminnoista, jotka ovat todella ainutlaatuisia, esim. patentoitu akkujen ”KEEPCOOL™”-viilennysteknologia, joka pidentää käyttöaikaa jopa 25 % ja kaksinkertaistaa akun käyttöiän. Patentoitu ”ACTIVCELL™”-teknologia takaa maksimaalisen suorituskyvyn ja akun optimaalisen suojauksen. ”PWRCORE 20™” -akut ja -laturit ovat 100 % yhteensopivia ja niitä voi käyttää joustavasti kaikissa SKIL ”PWRCORE 20™” -malliston sähkötyökaluissa ja puutarhatyökaluissa.
Tekniset tiedot
| Performance Level | SUURI SUORITUSKYKY |
|---|---|
| Leikkuuleveys | 34 cm |
| Leikkuukorkeuden säätöjärjestelmä | Keskikahva |
| Jännite | 2x20 V Max |
| Virtalähde | Akkukäyttöinen (johdoton) |
| Levityssarja | Kyllä |
| Leikkuukorkeuden säätö | 6 |
| Leikkuukorkeus | 25-75 mm |
| Kokoojasäiliön kapasiteetti | 35 l |
| Jännite ja taajuus | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Jännite (V) | 40 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Harjaton | Kyllä |
| Warranty | 5 vuoden laitetakuu kotikäyttöön, 1 vuoden laitetakuu ammattikäyttöön |
| EAN | 8719643004819 |
| Order Number | GM1E0130CA |
Pakkaus sisältää
- Hiiliharjattomalla moottorilla varustettu SKIL 0130 -akkuruohonleikkuri
- Kokoojasäiliö
- Istukan avain
- Käyttöohje
Saatavilla olevat asiakirjat tästä työkalusta

































