Лазерен нивелир

- Висока функционалност благодарение на режим автоматично нивелиране и режим наклон
- Един инструмент за всички работи с нивелиране благодарение на 1 хоризонтална и 2 вертикални линии
- Втора вертикална линия за лесно определяне на ъгли от 90°
- Автоматично самонивелиране за бърза и точна работа без ръчно нивелиране
- Триножник с резба 1/4" за лесно закрепване
Описание на продукта
Лазерен нивелир с 1 хоризонтална и 2 вертикални линии
Лазерният нивелир SKIL 0516 има 3 режима на работа, които проектират хоризонтални, вертикални и кръстосани лазерни линии. Той дори проектира втора вертикална линия за лесно определяне на ъгли от 90°. Този универсален инструмент има режим самонивелиране, който автоматично нивелира проекциите върху Вашия обработван детайл. Когато работите по задача „Направи си сам‟, която не изисква нивелирана проекция, можете лесно да придвижите превключвателя, за да блокирате лазера. Това Ви позволява да прожектирате диагонални линии, например когато монтирате парапети. С работен обхват от 10 m SKIL 0516 осигурява идеалната помощ по време на задачи „Направи си сам‟, като покриване на подове с плочки, декориране на стени или окачане на рафтове. Този лазерен нивелир се доставя с 4 батерии AA, така че можете да започнете работа веднага!
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| EAN | 8710364063994 |
| Order Number | F0150516AB |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Обхват на самонивелиране | +/- 4° ° |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Работен обхват | 10 m |
| Време на нивелиране | 6 sec s |
| Автоматично нивелиране | Да |
| Захранване | 4x AA (LR6) / 1,5V |
| Работна температура | -1°C - +40°C °C |
| Максимална мощност | < 1 mW |
| Точност на нивелиране | 5 мм/м |
| Тип на лазера | 635 nm |
| Клас на лазера | 2 |
Опаковката съдържа
- Лазерен нивелир SKIL 0516
- 4 бр. батерии AA (LR6)
- Ръководство за работа
































