Ултразвукова ролетка

- Ултразвуково измерване на дължина, площ и обем
- Показание на околната температура (в °C) при включване
- Измерва размери в метри или футове
- Уникален визьор с лазерен лъч (само за сравнение)
- Компактно устройство с мека ръкохватка за оптимално удобство
- Функцията „Плюс“ улеснява сумиране до 10 размера
- Функцията „Коригиране“ позволява корекции в измерванията
- Функция на автоматично изключване, ако не се използва 30 секунди
- Индикатор за изтощена батерия
Описание на продукта
Уред за измерване чрез ултразвук за дължина, площ и обем
SKIL 0520 „Ranger“ е инструмент, който измерва дължина, площ, обем и температура на повърхностите на обекта с ултразвукови вълни. С измервателен обхват до 15 m, този инструмент лесно измерва разстояния на закрито. Само насочете SKIL 0520 към повърхността на обекта под ъгъл 90°, чрез изравняване на нивата на нивелирите и натиснете бутона „read“. Лазерната „мишена‟ показва къде измерваният обект отразява ултразвуковия сигнал. Чрез натискане на бутона можете лесно да преобразувате измерванията от метри във футове и обратно. За удобство SKIL 0520 може да сумира до 10 измервания и има функция Връщане за коригиране на предишни измервания. Този уред за измерване чрез ултразвук се доставя с удобна чантичка за колан и 1 бр. 9 V батерия, така можете да започнете работа веднага!
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Визьор с лазерен лъч | само за сравнение |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Ъгъл на излизане на ултразвука, приблизително | ± 5° ° |
| Захранване (батерия) | 1x (6LR61) / 9V |
| Метод на измерване | ултразвуков |
| Измервателен обхват | 0.5 - 15 m |
| Работна температура | 0°C - 40°C °C |
| Максимална мощност | ≤ 1 mW |
| Тип на лазера | 650 nm |
| Клас на лазера | 2 |
| EAN | 8710364028597 |
| Order Number | F0150520AA |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
Опаковката съдържа
- Ултразвукова ролетка SKIL 0520
- 1 бр. 9 V батерия (6LR61)
- Удобна чантичка за колан
- Ръководство за работа
































