„Brushless“ акумулаторна косачка за трева




- Безчетков мотор: по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив
- 34 см широчина на косене за косене без усилие на малки до средни по размер тревни площи
- SKIL „Grass Guide“ за косене близо до стени и ръбове
- Ръкохватка за лесна промяна на настройките на височината на косене в обхват от 25-75 мм
- Ергономична, голяма ръкохватка за носене за удобно транспортиране
- „Easy Storage“ конструкция за спестяващо място и добре подредено съхранение на инструмента
- Сгъваеми дръжки позволяват компактно, вертикално съхранение за по-малко пространство за съхранение
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™EASY STORAGE
Безпорядъкът пречи на работата, така че всеки от нашите градински инструменти е проектиран с пестящо място решение за лесно съхранение.
Открийте EASY STORAGE
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
„Brushless“ акумулаторна косачка за трева с „Easy Storage“ конструкция
SKIL 0130 е безчеткова акумулаторна косачка за трева с производителността на „40V Max“, използвайки две „20V Max“ акумулаторни батерии. Тя е идеална за косене на малки до средни по размер тревни площи благодарение на своята 34 см широчина на косене и безчетков мотор, който е по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив от сравним четков мотор. Тази косачка е оборудвана със SKIL „Grass Guide“ за ефективно косене близо до стени и ръбове. За оптимално изживяване при косенето, можете лесно да изберете подходяща височина на косене за условията на Вашата тревна площ. SKIL 0130 има 5 настройки на височината между 25 и 75 мм, които могат да се регулират с централната ръкохватка. Благодарение на специалната „Easy Storage“ конструкция на SKIL, ръкохватките се сгъват и разгъват бързо и лесно и инструментът заема минимално място за съхранение след използване. SKIL 0130 BA се доставя с две „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „Keep Cool™“ акумулаторни батерии, бързозарядно устройство, контейнер за окосена трева и гаечен ключ.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Широчина на косене | 34 cm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Брой акумулаторни батерии | 2 |
| Комплект за мулчиране | No |
| Система за настройка на височината на косене | Централно разположена ръкохватка |
| Заряден ток | 2.4 A |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Мощност на акумулаторната батерия | 2.0 Ah |
| Настройки на височината на косене | 6 |
| Височина на косене | 25-75 mm |
| Обем на контейнера за трева | 35 l |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Напрежение | 40 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 8719643004895 |
| Order Number | GM1E0130BA |
| Звуково налягане | 74 dB |
| Ниво на вибрации | < 2.5 m/s² |
| Звукова мощност | 80.9 dB |
| Неопределеност (K) | 2.5 dB |
| Време за зареждане | 1 h |
Опаковката съдържа
- Безчеткова акумулаторна косачка за трева SKIL 0130
- „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „KEEPCOOL™“ литиево-йонна акумулаторна батерия (2 бр.)
- Зарядно устройство (3122 AA)
- Контейнер за окосена трева
- Гаечен ключ
- Ръководство за работа
































