Преносим светодиоден прожектор (Energy Line)

- Мощен 20 W преносим светодиоден прожектор с ниска консумация на енергия и голяма експлоатационна продължителност
- Светлина, където е необходима, благодарение на 6 m кабел
- С възможност за обръщане в различни посоки с 3 крилчати гайки
- Издръжлив и здрав алуминиев корпус
Описание на продукта
Преносим светодиоден прожектор „Energy Line“
SKIL 0320 е ярък преносим светодиоден прожектор, който осигурява светлина, където Ви е необходима по време на Вашите задачи „Направи си сам“. Той е специално проектиран за „Energy Line“ на SKIL: добра производителност, по-добра за околната среда и най-добра свобода при работа. Този преносим светодиоден прожектор произвежда 1575 лумена, които могат да се сравнят с яркостта на халогенна лампа, която използва 100 W. За разлика от халогенна лампа този 20 W преносим светодиоден прожектор е енергоспестяващ и съобразен с околната среда. Той има кабел дълъг 6 m за допълнителна свобода на движение. Просто поставете SKIL 0320 на пода, включете го и започнете Вашата задача „Направи си сам“. За допълнително удобство при работа можете лесно да регулирате този въртящ се преносим светодиоден прожектор в две посоки. Здравият алуминиев корпус повишава издръжливостта на SKIL 0320.
„Energy Line“: добра производителност, по-добра за околната среда и най-добра свобода при работа
Инструментите SKIL „Energy Line“ имат добра производителност, по-добри са за околната среда и осигуряват най-добра свобода при работа. Добра производителност означава, че преносимият светодиоден прожектор може да помага, докато извършвате всички обичайни задачи „Направи си сам“ в дома си. Инструментите на SKIL „Energy Line“ са по-добри за околната среда заради ниската им консумация на енергия, ограничено използване на cуровини и компактната и лека конструкция. Най-добра свобода при работа се осигурява благодарение на необикновено дългия 6 или 10 m захранващ кабел, което съчетава мощност без прекъсване и допълнителна свобода на движение при работа.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Plug Type | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 (Schuko) |
| Консумирана мощност | 20 W |
| Температура на оцветяване | 6,500 K |
| Продължителност на живота на крушката | 50,000 h |
| Светлинен поток | 1575 lm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8710364077465 |
| Order Number | F0150320AA |
| Дължина на захранващия кабел | 6 m |
Опаковката съдържа
- Преносим светодиоден прожектор SKIL 0320
- Ръководство за работа
































