Ударна бормашина

- Мощна 710 W ударна бормашина
- Компактна и ергономична конструкция
- Функция ударно пробиване за пробиване в зидария
- Ограничител на ударното действие за всички обичайни операции по пробиване и завинтване
- 13 мм метален безключов едновтулков патронник с блокировка
- Система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- Превключвател за променлива скорост с бутон за заключване за продължителна работа
- Диск за предварителен избор и задаване на необходимата скорост при всяка работа
- Мека ръкохватка за удобна работа и оптимален контрол
- Ключ за дясно/ляво въртене за лесна смяна на работната посока на инструмента
- Плавно регулируема странична ръкохватка за сигурно управление и с двете ръце
- Лесен за регулиране дълбокомер за предварително задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори
Описание на продукта
Ударната бормашина SKIL 6725 с мощен 710 W мотор е подходяща за пробиване в тухла и зидария, както и за пробиване в дърво, метал, керамика и пластмаса. Ударният механизъм е за пробиване в камък, а ударният режим може да се изключи за обикновено пробиване и завинтване. Този инструмент има 13 мм метален безключов едновтулков патронник с блокировка, която предпазва битовете от изплъзване. Блокировката на шпиндела дава възможност за лесна смяна на консумативи. Ключът за променлива скорост с предварителен избор Ви осигурява универсалност и контрол върху работата за най-добри резултати. За удобство можете да заключите спусъка при продължително пробиване и завинтване. Тази ударна бормашина има гама от удобни функции, например функция обръщане. Това е удобно например при разхлабване или отстраняване на винтове. Какво още, ергономичната конструкция с ръкохватка с меко покритие осигурява допълнителен комфорт при работа. SKIL 6725 GB се доставя в компактно куфарче за носене с комплект от 5 свредла за пробиване в дърво, 5 свредла за пробиване в зидария, странична ръкохватка, дълбочинен ограничител и комплект свредла и битове за винтоверт от 30 части.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Макс. честота на ударите | 0-47600 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 0-2800 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 710 W |
| Тип патронник | Single-sleeve keyless |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 40 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Диаметър на пробиване в зидария | 16 mm |
| EAN | 8719643005953 |
| Order Number | HD1E6725GB |
| Звуково налягане | 95 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Звукова мощност | 106 dB |
| Ниво на вибрации (пробиване в метал) | 6.3 m/s² |
| Ниво на вибрациите (завинтване) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 22.0 m/s² |
Опаковката съдържа
- Ударна бормашина SKIL 6725
- Компактно куфарче за носене
- 10 бр. универсални битове за винтоверт
- 10 бр. свредла за дърво
- 10 бр. свредла за зидария
- 8 бр. свредла за стомана
- Център
- Магнитен държач за накрайници
- Странична ръкохватка
- Дълбокомер
- Ръководство за работа

































