Ударна бормашина

- Мощен 1000 W мотор за трудни приложения
- Блокировка на шпиндела „Clic‟ за бърза и лесна смяна на консумативи
- Издръжлив метален бързозатягащ едновтулков патронник 13 mm
- Висока честота на ударите в минута за бързо и лесно пробиване в зидария
- Ограничител на ударното действие за всички обичайни операции по пробиване и завинтване
- Индикатор на функции за показване на режима на работа
- Мека ръкохватка за удобно манипулиране и оптимален контрол
- Функция обръщане при използване като отвертка
- Превключвател за променлива скорост с бутон за заключване за продължителна работа
- Диск за предварителен избор и задаване на необходимата скорост при всяка работа
- Плавно регулируема странична ръкохватка за сигурно управление и с двете ръце
- Лесен за регулиране дълбокомер за предварително задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори
Описание на продукта
Бързо и продължително пробиване в различни материали
Ударната бормашина SKIL 6398 предлага 1000 W мощност, която е идеална за задачи с трудно пробиване. Пред колкото и тежко пробиване да се изправите, тази ударна бормашина може да го направи! Ударната бормашина има 13 mm безключов патронник с единична втулка с блокировка на шпиндела за лесна смяна на консумативи. Металният патронник с единична втулка е лесен за стягане и е здрав и издръжлив. Променливата скорост с предварителен избор на скоростта Ви осигурява универсалност и контрол над работата. Тази ударна бормашина се доставя със странична ръкохватка, дълбокомер и 3 свредла за камък 5, 6 и 8 mm.
Бърза и лесна смяна на консумативи
Ударната бормашина е идеалният инструмент за задачи с пробиване и завинтване в различни материали в дома и около него. Тя има мощен 1000 W мотор, който извършва задачата и 13 mm безключов патронник с блокировка на шпиндела, за бърза и лесна смяна на консумативи. Изцяло металният патронник е здрав и много издръжлив.
Променлива скорост с предварителен избор на скоростта за оптимален контрол
Инструментът има променлива скорост за точно пробиване и завинтване. Можете да регулирате предпочитаната скорост с регулиращото колело за предварителен избор на скорост. За удобство можете да заключите спусъка при продължително пробиване и завинтване.
Удобни характеристики за допълнителен комфорт при работа
Тази ударна бормашина има гама от удобни функции, например функция обръщане. Това е удобно например при разхлабване или отстраняване на винтове. Удобният индикатор на функции Ви показва кой режим на работа е активиран. Инструментът се доставя със странична ръкохватка за удобно управление с две ръце и включен в окомплектовката дълбокомер за задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори. Бормашината се доставя с набор от 3 свредла за камък 5, 6 и 8 mm.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Макс. честота на ударите | 0-48000 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 0-3000 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 1000 W |
| Тип патронник | Metal single-sleeve keyless |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 40 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Диаметър на пробиване в зидария | 20 mm |
| EAN | 8710364075447 |
| Order Number | F0156398AA |
| Звуково налягане | 100 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 111 dB |
| Ниво на вибрации (пробиване в метал) | 7.1 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 17.0 m/s² |
Опаковката съдържа
- Ударна бормашина SKIL 6398
- Странична ръкохватка
- Дълбокомер
- Набор от 3 свредла за камък (Ø 5, 6, 8 mm)
- Ръководство за работа



































