Ударна бормашина

- Мощна 710 W ударна бормашина
- 13-мм безключов патронник с двойна втулка за лесна смяна на консумативите
- Компактна ударна бормашина с комфортен и модерен дизайн
- Идеален за всички пробивни работи в дома
- Висока честота на ударите в минута за бързо и лесно пробиване в зидария
- Ограничител на ударното действие за всички обичайни операции по пробиване и завинтване
- Индикатор на функции за показване на режима на работа
- Функция обръщане при използване като отвертка
- Ключ с регулиране на скоростта с: - бутон за заключване при непрекъсната работа - копче за предварителен избор на скоростта за оптимална производителност при всяко приложение
- Плавно регулируема странична ръкохватка за сигурно управление и с двете ръце
- Лесен за регулиране дълбокомер за предварително задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори
Описание на продукта
Мощната и удобна ударна бормашина
Ударната бормашина SKIL 6290 е идеалният инструмент за всички задачи с пробиване в дома и около него. Тя е мощна с 710 W мотор. Тя има компактен дизайн и удобни приспособления, например индикатор на функциите. Тази ударна бормашина има 13 mm безключов патронник с двойна втулка за бърза и лесна смяна на консумативи. Променливата скорост с предварителен избор на скоростта Ви осигурява универсалност и контрол върху работата. Тази ударна бормашина се доставя със странична ръкохватка, дълбокомер и набор от 3 свредла за камък 5, 6 и 8 mm.
Висока производителност
Тази ударна бормашина е мощна благодарение на нейния 710 W мотор и има 13 mm безключов патронник с двойна втулка за бърза и лесна смяна на консумативи. Патронникът с двойна втулка има 2 втулки; държите едната, докато въртите другата за стягане или разхлабване на патронника. Ударният механизъм е за пробиване в камък, а ударният режим може да се изключи за обикновено пробиване и завинтване. Всички тези приспособления правят тази ударна бормашина идеална за задачи с пробиване в дома и около него.
Променлива скорост с предварителен избор на скоростта за оптимален контрол
Инструментът има променлива скорост за точно пробиване и завинтване. Можете да регулирате предпочитаната скорост с регулиращото колело за предварителен избор на скорост. За удобство можете да заключите спусъка при продължително пробиване и завинтване.
Удобни характеристики за допълнителен комфорт при работа
Тази ударна бормашина има гама от удобни функции, например функция обръщане. Това е удобно например, когато разхлабвате или отстранявате винтове. Удобният индикатор на функции Ви показва кой режим на работа е активиран. Инструментът се доставя със странична ръкохватка за удобно управление с две ръце и включен в окомплектовката дълбокомер за задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори. Бормашината се доставя с набор от 3 свредла за камък 5, 6 и 8 mm.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Макс. честота на ударите | 0-43200 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 0-2700 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 710 W |
| Тип патронник | Double-sleeve keyless |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 35 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Диаметър на пробиване в зидария | 16 mm |
| EAN | 8710364070688 |
| Order Number | F0156290AA |
| Звуково налягане | 94 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 105 dB |
| Ниво на вибрации (пробиване в метал) | 3.0 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 13.2 m/s² |
Опаковката съдържа
- Странична ръкохватка
- Дълбокомер
- Набор от 3 свредла за камък (5/6/8 мм)



































