Винтоверт (Energy)

- Винтоверт: мощност без прекъсване, без акумулаторна батерия, без време за зареждане
- Компактен олекотен дизайн с 6 метров кабел за оптимално удобство при работа
- По-малко вреден за околната среда от подобните продукти с акумулаторни батерии
- 20-позиционно управление VariTorque (променлив момент) за прецизни работи по завинтване и положение на пълно заключване за пробиване
- Променлива скорост за плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Реверс за завинтване или отвинтване на винтове
- 10 mm безключов двувтулков патронник за бърза и лесна смяна на консумативи
- Ергономична ръкохватка за добре балансирано работно положение
Описание на продукта
Лек, захранван от мрежата винтоверт с мощност без прекъсване
Винтовертът SKIL 6220 е компактен и лек винтоверт с непрекъсната мощност. Той се захранва от електрическата мрежа, което го прави винаги готов за използване. Той има кабел дълъг 6 m за допълнителна свобода на движение и безключов двувтулков патронник 10 mm за бърза и лесна смяна на консумативи. 20+1 VariTorque (променлив момент) настройката на съединителя осигурява прецизно завинтване с 20 настройки и още една настройка за задачи с пробиване. Променливата скорост осигурява универсалност и контрол за задачата.
Допълнителна свобода на движение
Дългият 6 m кабел осигурява допълнителна свобода на движение. С този захранван от мрежата винтоверт имате мощност без прекъсване. Никога не трябва да се тревожите, че ще Ви свърши енергията.
Бърза и лесна смяна на консумативи
Винтовертът е оборудван с 10 mm безключов двувтулков патронник за бърза и лесна смяна на консумативи. Патронникът с двойна втулка има 2 втулки; държите едната, докато въртите другата за стягане или разхлабване на патронника. 20+1 VariTorque (променлив момент) настройка на съединителя дава възможност за прецизно завинтване и още една настройка за пробиване.
Променлива скорост за оптимален контрол
Променливата скорост на инструмента осигурява прецизно пробиване и завинтване – можете да регулирате оборотите като използвате спусъка за оптимален контрол.
Удобни характеристики за допълнителен комфорт при работа
Удобната функция реверс осигурява лесно превключване между завинтване и отстраняване на винтове. Ергономично оформената конструкция осигурява удобно хващане.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 27 Nm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Обороти на празен ход | 0-800 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Тип патронник | Double-sleeve keyless |
| Диаметър на винтовете | 6 mm |
| Обхват на патронника | 10 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 8 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 20 mm |
| Настройки на съединителя | 20 + 1 |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Консумирана мощност | 0.75 A |
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8710364070626 |
| Order Number | F0156220AA |
| Звуково налягане | 75 dB |
| Ниво на вибрации | < 2.5 m/s² |
| Звукова мощност | 86 dB |
| Неопределеност (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Дължина на захранващия кабел | 6 m |
Опаковката съдържа
- Винтоверт SKIL 6220
- Ръководство за работа

































