Безчетков акумулаторен винтоверт




- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- Винтоверт с няколко глави и сменяеми приставки за максимална гъвкавост
- Четири сменяеми приставки: 1. Приставка патронник; 2. Приставка прав ъгъл; 3. Ексцентрикова приставка; 4. Приставка шестостенен (¼") държач за битове
- Компактна и лека конструкция, за работа над главата или в труднодостъпни тесни пространства
- Модерна светодиодна работна светлина с 2 режима, включително режим фенер с функция изключване след 10 минути
- Две скорости: висока скорост за пробиване и голям въртящ момент за трудно завинтване
- Автоматична система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- 17 настройки на въртящия момент за прецизно завинтване плюс положение на пълно заключване за пробиване
- Променливата скорост осигурява плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление
- Халка за колан за лесно носене


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™

ADVANCED LED LIGHT
Голямата видимост на вашия детайл се осигурява от нашата усъвършенствана LED лампа с 2 режима, включително режим на фенерче и функция за автоматично изключване.
Открийте ADVANCED LED LIGHTACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Компактен безчетков акумулаторен винтоверт със сменяеми приставки
Акумулаторният винтоверт „20V Max“ 3066 е част от гамата компактни безчеткови инструменти на SKIL. Тези инструменти са изключително компактни и предлагат комбинация от висока производителност, издръжливост и ненадминато ниво на удобство. Като всички други акумулаторни инструменти SKIL „20V Max“, този модел се захранва от водеща в индустрията модерна „PWRCORE 20™“ технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство. Дигиталният безчетков мотор предоставя по-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот от сравним четков мотор.
Нашият безчетков акумулаторен винтоверт SKIL 3066 със сменяеми приставки осигурява максимална гъвкавост за задачи със завинтване и за пробиване в дърво и метал. Приставката 10 мм патронник предлага универсалност с различни свредла, приставката прав ъгъл и ексцентрикова приставка дават възможност за работа в тесни и ограничени пространства, а шестостенният държач за битове позволява бърза смяна на битове за повишена ефективност. Благодарение на компактната и лека конструкция работата над главата или в труднодостъпни тесни пространства е лесна. Осигурена е отлична видимост върху обработвания детайл от модерна светодиодна светлина с 2 режима, включително режим фенер. Инструментът има 2 скорости и 17+1 настройки на въртящия момент за точни моменти при пробиване и завинтване. Автоматичната система за заключване на шпиндела дава възможност за лесна смяна на консумативи. Като цяло този универсален инструмент наистина предлага всичко, което Ви е необходимо: надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия, променлива скорост за пълен контрол и ръкохватка с меко покритие, която осигурява допълнителен комфорт при работа. SKIL 3066 CA се доставя с комплект приставки, включително приставки 10 мм патронник, прав ъгъл, ексцентрикова и ¼"шестостенен държач за битове, двустранен бит за винтоверт и халка за колан. Акумулаторната батерия и зарядното устройство не са включени.
„PWRCORE 20™“ водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология за акумулаторни батерии и зарядни устройства, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с до 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология ACTIVCELL™ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | УСЪВЪРШЕНСТВАНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Product Series | XP Pro Series |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| 2 механични скорости | Да |
| Диаметър на пробиване в дърво | 50 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Обхват на патронника | 10 mm |
| Диаметър на винтовете | 10 mm |
| Настройки на съединителя | 17+1 |
| Тип патронник | Detachable chuck |
| Напрежение | 20 V Max |
| Обороти на празен ход | 0-500/0-1800 |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 60 Nm |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 0.71 kg |
| Без четки | Да |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Регулатор на скоростта | Не |
| Soft Grip | Не |
| Illumination Switch | Не |
| IOT | Не |
| Pre-Light | Не |
| Lock-On | Не |
| After-glow | Не |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 4894863202284 |
| Order Number | DD1E3066CA |
| Звуково налягане | 80 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 5 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 88 dB |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен винтоверт SKIL 3066
- Приставка 10 мм патронник
- Приставка прав ъгъл
- Ексцентрикова приставка
- Приставка ¼” шестостенен държач за битове
- PH2 бит за винтоверт
- Халка за колан
- Ръководство за работа



































