Акумулаторен винтоверт




- Две скорости: висока скорост за пробиване и голям въртящ момент за трудно завинтване
- 13 мм безключов едновтулков патронник
- Автоматична система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- 17 настройки на въртящия момент за прецизно завинтване плюс положение на пълно заключване за пробиване
- Променливата скорост осигурява плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Светодиодният индикатор за посоката на въртене Ви дава възможност лесно да видите в коя посока завинтвате
- Светодиодно фенерче за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Патентован индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление
- Халка за колан за лесно носене
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
„20V Max“ (18 V) акумулаторен винтоверт SKIL 3008 удовлетворява всички Ваши потребности за най-трудни задачи „Направи си сам“ със завинтване и за пробиване в дърво и метал. Той има 2 скорости, които можете да използвате или за бързо пробиване или за трудно завинтване. 17+1 настройки на въртящия момент осигуряват прецизни резултати с 17 настройки за завинтване и още една за задачи с пробиване. Можете удобно да сменяте консумативи, благодарение на 13 мм безключов едновтулков патронник. Автоматичната система за заключване на шпиндела дава възможност за лесна смяна на консумативи. Като цяло този универсален инструмент наистина предлага всичко, което Ви е необходимо: надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия, променлива скорост за пълен контрол и светодиодно фенерче, което осигурява добра видимост при работа. Какво още, този инструмент има удобен светодиоден индикатор за посоката на въртене, така можете незабавно да видите в коя посока завинтвате. И накрая, но не на последно място, ергономичната конструкция и ръкохватката с меко покритие на инструмента осигуряват допълнителен комфорт при работа. Патентованият индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия. SKIL 3008 AA се доставя с една акумулаторна батерия „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „Keep Cool“, зарядно устройство, двустранен бит и халка за колан.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Настройки на съединителя | 17+1 |
| Диаметър на винтовете | 8 mm |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 40 mm |
| 2 механични скорости | Да |
| Тип патронник | Single-sleeve keyless |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 50 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-420/1450 |
| Напрежение/честота (зарядно устройство) | 220-240V~50/60Hz |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Мощност на акумулаторната батерия | 2.0 Ah |
| Брой акумулаторни батерии | 1 |
| Заряден ток | 1 A |
| EAN | 8719643006042 |
| Order Number | DD1E3008AC |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Не |
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Звуково налягане | 83 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 5 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | < 2.5 m/s² |
| Звукова мощност | 94 dB |
| Време за зареждане | 2.15 h |
Опаковката съдържа
- Акумулаторен винтоверт SKIL 3008
- „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „KEEPCOOL™“ литиево-йонна акумулаторна батерия (1 бр.) (3109)
- Зарядно устройство (3129)
- Двустранен бит, накрайник отвертка
- Халка за колан
- Ръководство за работа




































