Акумулаторен винтоверт

- Мощен „16V Max‟ (14,4 V) акумулаторен винтоверт за всички Ваши задачи „Направи си сам‟
- Литиево-йонна технология: без Memory-ефект, без саморазреждане и винаги готова за използване
- 17-позиционно управление VariTorque (променлив въртящ момент) за прецизно завинтване плюс положение на пълно заключване за пробиване
- Променлива скорост за плавен старт и пълен контрол по всяко време
- 10 mm безключов двувтулков патронник за бърза и лесна смяна на консумативи
- Електронната спирачка не допуска пренатягане на винтовете и осигурява по-бърза и по-ефективна работа
- Компактна и лека конструкция за удобна работа
- Лампа за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Ръкохватка с меко покритие и ергономични размери за оптимално удобство и ергономичност
Описание на продукта
Мощен акумулаторен винтоверт с ръкохватка с меко покритие и 2 акумулаторни батерии
„16V Max“ (14,4 V) акумулаторен винтоверт SKIL 1007 е подходящ за задачи „Направи си сам“, като завинтване и пробиване в дърво и метал. 17+1 VariTorque (променлив момент) настройката на съединителя осигурява прецизни резултати с 17 настройки за завинтване и още една настройка за задачи с пробиване. SKIL 1007 има 10 mm безключов патронник за лесна смяна на консумативи. Като цяло, този универсален инструмент наистина предлага всичко необходимо: надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия за оптимизирана експлоатационна продължителност, променлива скорост и електронна спирачка за пълен контрол и светодиодно фенерче осигурява добра видимост при работа. Този акумулаторен винтоверт се доставя в здрав куфар с 2 акумулаторни батерии, комплект от 13 бита за завинтване и пробиване и магнитен държач за битове.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Настройки на съединителя | 17 + 1 |
| Диаметър на винтовете | 8 mm |
| Обхват на патронника | 10 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 8 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 25 mm |
| 2 механични скорости | Да |
| Тип патронник | Double-sleeve keyless |
| Напрежение | 14.4 V |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 33 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-700 |
| Напрежение/честота (зарядно устройство) | 220-240V/50-60Hz |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Мощност на акумулаторната батерия | 1.5 Ah |
| Брой акумулаторни батерии | 2 |
| Ново тегло с акумулаторна батерия | 1.2 kg |
| EAN | 8710364079315 |
| Без четки | Не |
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Звуково налягане | < 70 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | < 2.5 m/s² |
| Време за зареждане | 5 h |
Опаковката съдържа
- Акумулаторен винтоверт SKIL 1007
- Издръжливо пластмасово куфарче
- Зарядно устройство
- 2 бр. „16V Max‟ (14,4 V) 1,5 Ah литиево-йонна акумулаторна батерия
- Двустранен бит, накрайник отвертка
- „TI‟ свредла (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- „TI‟ битове за завинтване (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Магнитен държач за накрайник
- Ръководство за работа

































