9782 AG
Ъглошлайф
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 118.67ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Изключително мощен 2400 W електромотор за най-трудните приложения
- Плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти без обратен удар
- Висококачествените компоненти гарантират надеждност и дългосрочна експлоатация на инструмента
- Страничната ръкохватка може да се монтира в 3 положения за удобно управление
- Затворена задна ръкохватка за предпазване на ръката на потребителя
- Ръкохватка с меко противоплъзгащо покритие за удобство на потребителя
- 3-метров шнур за оптимална свобода при работа
- Заключване на шпиндела за лесна смяна на консумативите
Недостъпно в тази държава
Описание на продукта
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Обороти на празен ход | 6600 |
| Напрежение/честота | 230-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 2400 W |
| Максимален Ø на диска | 230 mm |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Тънка задна ръкохватка | Не |
| EAN | 8710364073443 |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 99 dB |
| Звукова мощност | 110 dB |
| Неопределеност (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации (повърхностно шлайфане) | 6.5 m/s² |
| Ниво на вибрации (дисково шлайфане) | 3.1 m/s² |
Опаковката съдържа
- Странична ръкохватка
- Предпазител
- Ключ за принадлежности
- Ключ за консумативи
- Набор фланци
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.8ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

































