Вентилатор за мъгла




- Комбинирайте освежаващата мощност на вентилатор с охлаждащия ефект на водната мъгла
- Време на работа до 15 часа
- Персонализирайте охлаждането: 3 скорости на вентилатора, 2 режима на водната мъгла
- Може да се използва навсякъде благодарение на свободата без кабел и вградения резервоар за вода
- Регулираща се стойка за допълнителна стабилност
- 2 възможности за удобно пълнене на вентилатора с водна мъгла от всеки кран за вода
- Лесно поддържане и почистване на дюзата за мъгла

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Акумулаторен вентилатор с водна мъгла с вграден резервоар за вода и регулираща се стойка
Вентилаторите с водна мъгла са иновативни решения за охлаждане, които съчетават освежаващата мощност на вентилатор с охлаждащия ефект на фина водна мъгла. Акумулаторният вентилатор с водна мъгла SKIL 3169 се отличава с уникален вграден резервоар за вода, който е лесен за допълване и транспортиране, което Ви дава възможност да изпитате удоволствие от това охлаждащо усещане по всяко време и навсякъде. Независимо дали си почивате вкъщи, забавлявате гости в задния двор, прекарвате време на къмпинг или на плажа, или дори когато гледате напрегнат футболен мач от скамейката, вентилаторът с водна мъгла SKIL 3169 ще осигури охлаждащ и отпускащ полъх за до 15 часа! Персонализирайте го с 3 скорости на вентилатора и 2 режима на водната мъгла. Регулираща се стойка Ви позволява да наклоните вентилатора до 30° и предлага стабилност, като го прави подходящ за използване върху разнообразие от повърхности. Дюзата за мъгла на този вентилатор се отличава с патентована висяща конструкция, която може да се разглобява за лесно поддържане и почистване. Акумулаторната батерия и зарядното устройство не са включени.
„PWRCORE 20™“ водеща в индустрията технология за акумулаторни батерии за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология за акумулаторни батерии и зарядни устройства, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с до 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология ACTIVCELL™ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Максимална скорост на въздуха | 20.52 km/h |
| Диаметър на главата на вентилатора | 17.78 cm |
| Скорост на въртене на вентилатора | 2600 |
| Максимално време за работа | 2.5 часа |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Мощност на акумулаторната батерия | 2.0 A·h |
| Ново тегло с акумулаторна батерия | 2.9 kg |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 4894863202758 |
| Order Number | VA1E3169CA |
| Звукова мощност | 60 dB |
Опаковката съдържа
- SKIL 3169 Вентилатор за мъгла
- Ръководство за работа
































