„Compact brushless“ акумулаторен винтоверт




- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- Компактна и лека конструкция, за работа над главата или в труднодостъпни тесни пространства
- Модерна светодиодна работна светлина с 2 режима, включително режим фенер с функция изключване след 10 минути
- Две скорости: висока скорост за пробиване и голям въртящ момент за трудно завинтване
- 13 мм безключов патронник за оптимална сила за захващане на бита
- Автоматична система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- 17 настройки на въртящия момент за прецизно завинтване плюс положение на пълно заключване за пробиване
- Променливата скорост осигурява плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление
- Халка за колан за лесно носене


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™

COMPACT BRUSHLESS RANGE
Достъпът до тези труднодостъпни тесни пространства, работата над главата или удължената продължителност вече не са проблем, благодарение на компактната безчеткова гама SKIL. Тези инструменти са изключително компактни и предлагат комбинация от висока производителност, издръжливост и несравнимо ниво на удобство.
Открийте COMPACT BRUSHLESS RANGEADVANCED LED LIGHT
Голямата видимост на вашия детайл се осигурява от нашата усъвършенствана LED лампа с 2 режима, включително режим на фенерче и функция за автоматично изключване.
Открийте ADVANCED LED LIGHT
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Компактен безчетков акумулаторен винтоверт с 2 скорости
Акумулаторният винтоверт „20V Max“ 3065 е част от гамата компактни безчеткови инструменти на SKIL. Тези инструменти са изключително компактни и предлагат комбинация от голяма производителност, издръжливост и ненадминато ниво на удобство. Като всички други акумулаторни инструменти SKIL „20V Max“, този модел се захранва от водеща в индустрията модерна „PWRCORE 20™“ технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство. Нашият безчетков акумулаторен винтоверт SKIL 3065 удовлетворява всички Ваши потребности за най-трудни задачи със завинтване и за пробиване в дърво и метал. Благодарение на компактната и лека конструкция работата над главата или в труднодостъпни тесни пространства е лесна. Дигиталният безчетков мотор предоставя по-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот от сравним четков мотор. Инструментът има 2 скорости и 17+1 настройки на въртящия момент за точни моменти при пробиване и завинтване. Модел 3065 има 13 мм безключов патронник за оптимална сила за захващане на бита. Осигурена е отлична видимост върху обработвания детайл от модерна светодиодна светлина с 2 режима, включително режим фенер. Автоматичната система за заключване на шпиндела дава възможност за лесна смяна на консумативи. Като цяло този универсален инструмент наистина предлага всичко, което Ви е необходимо: надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия, променлива скорост за пълен контрол и ръкохватка с меко покритие, която осигурява допълнителен комфорт при работа. SKIL 3065 CA се доставя с двустранен бит и халка за колан. Акумулаторната батерия и зарядното устройство не са включени.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | УСЪВЪРШЕНСТВАНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Product Series | XP Pro Series |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Настройки на съединителя | 17+1 |
| Диаметър на винтовете | 10 mm |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 50 mm |
| 2 механични скорости | Да |
| Тип патронник | Single-sleeve keyless w/ lock |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 60 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-500/0-1800 |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 0.9 kg |
| EAN | 4894863200082 |
| Order Number | DD1E3065CA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Регулатор на скоростта | Да |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| Звуково налягане | 80 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | < 2.5 m/s² |
| Звукова мощност | 91 dB |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен винтоверт SKIL 3065
- Двустранен бит, накрайник отвертка
- Халка за колан
- Ръководство за работа




































