Акумулаторна ударна бормашина



- Функция ударно пробиване за пробиване в зидария
- Две скорости: висока скорост за пробиване и голям въртящ момент за трудно завинтване
- 10 мм безключов едновтулков патронник с блокировка
- Автоматична система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- 23 настройки на въртящия момент за прецизно завинтване плюс 1 настройка за нормално пробиване и 1 за ударно пробиване
- 3 функции: завинтване, пробиване и ударно пробиване
- Превключвател за избор на функция за лесно превключване между завинтване, пробиване и ударно пробиване
- Променливата скорост осигурява плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Светодиодно фенерче за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Литиево-йонна акумулаторна ударна бормашина с 2 скорости
Акумулаторната ударна бормашина „20V Max“ (18 V) SKIL 2844 с функция ударно пробиване е идеална за пробиване в дърво, метал и дори в зидария и за най-трудните задачи със завинтване. 23 настройки на въртящия момент осигуряват прецизни резултати за завинтване и този инструмент има също 2 настройка за задачи с пробиване. Благодарение на превключвателя за избор на функция можете лесно да превключвате между завинтване, пробиване и ударно пробиване. Тя има 2 скорости, които можете да използвате или за бързо пробиване или за трудно пробиване и завинтване. Този инструмент има 10 мм безключов едновтулков патронник с блокировка, която предпазва битовете от изплъзване. Автоматичната система за заключване на шпиндела дава възможност за лесна смяна на консумативи. Като цяло този универсален инструмент наистина предлага всичко, което Ви е необходимо: надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия, променлива скорост за пълен контрол и светодиодно фенерче, което осигурява добра видимост при работа. Патентованият индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва ясно нивото на зареденост на акумулаторната батерия, така винаги ще знаете кога да презаредите. И накрая, но не на последно място, ергономичната конструкция и ръкохватката с меко покритие на инструмента осигуряват допълнителен комфорт при работа. SKIL 2844 AC се доставя с две „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah акумулаторни батерии, зарядно устройство и двустранен бит.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Диаметър на пробиване в зидария | 13 mm |
| Настройки на съединителя | 23 + 1 + 1 |
| 2 механични скорости | Да |
| Диаметър на пробиване в дърво | 35 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 10 mm |
| Обхват на патронника | 10 mm |
| Диаметър на винтовете | 8 mm |
| Тип патронник | Single-sleeve keyless |
| Мощност на акумулаторната батерия | 2.0 Ah |
| Брой акумулаторни батерии | 2 |
| Заряден ток | 0.4 A |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Обороти на празен ход | 0-400/0-1500 |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 50 Nm |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Макс. честота на ударите | 6000/22500 IPM |
| Напрежение/честота (зарядно устройство) | 220-240V/50-60Hz |
| Ново тегло с акумулаторна батерия | 1.4 kg |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1 kg |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Регулатор на скоростта | Не |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Без четки | Не |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643002648 |
| Order Number | F0152844AC |
| Звуково налягане | 87.5 dB |
| Звукова мощност | 98.5 dB |
| Ниво на вибрации (пробиване в метал) | < 2.5 m/s² |
| Неопределена сила на звука (K) | 5 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 12.8 m/s² |
| Време за зареждане | 5 h |
Опаковката съдържа
- Акумулаторна ударна бормашина SKIL 2844
- „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah литиево-йонна акумулаторна батерия (2 бр.)
- Зарядно устройство
- Двустранен бит, накрайник отвертка
- Ръководство за работа


































