Машина за полиране

- Универсална машина за полиране оборудвана с 2 различни диска (Ø 125 мм / Ø 180 мм)
- Мотор с мощност 1300 W
- Контролирана работа благодарение на плавния пуск
- Постоянната скорост осигурява ефективност и при по-големи натоварвания
- Хипоидни зъбни колела с повишена твърдост и защитени от прах съчмени лагери за по-дълъг срок на експлоатация на инструмента
- Полукръглата дръжка и меката ръкохватка осигуряват идеален контрол
- Избор на скорост за всички работи по полиране
- Лесни за сервизно обслужване карбонови четки
Описание на продукта
Универсална машина за полиране за всички задачи с полиране
SKIL Masters 9955 е професионална машина за полиране, доставя се в здрава чанта SKIL Masters с 2 различни странични ръкохватки, подложни тампони със захващане „Велкро‟ 125 mm и 180 mm и 2 висококачествени кечета за полиране от агнешка вълна. Можете да използвате 1300 W машина за полиране за отстраняване на драскотини от автомобили или лодки, да подобрите външния вид на автомобила или за отстраняване на ръжда и окисляване от алуминий, стомана и други метали. Управлението на променливата скорост Ви дава възможност да настроите подходящата скорост на инструмента за задачата, а електрониката за постоянната скорост гарантира, че скоростта остава постоянна независимо от натиска, който прилагате за постигане на гладък резултат от полирането. Функцията плавен пуск осигурява плавно, контролирано стартиране на машината за полиране, намалявайки пръските от полирането при включване на инструмента. Полукръглата странична ръкохватка и обикновената странична ръкохватка осигуряват оптимално удобство във всяко работно положение.
SKIL Masters: професионални инструменти за професионалисти
SKIL Masters предлага широк спектър от инструменти особено за професионалисти. Всичко започва през 1924, когато основателят на SKIL изобретява циркуляра. Този легендарен „Skilsaw“ („Сръчен трион“) е първото от много епохални изобретения, които се фокусират върху леката и ефективна работа в комбинация с най-добра производителност. Инструментите предлагат ненадминато съотношение качество-цена благодарение на здравата им конструкция, изпитана производителност и обширен обем на доставките. Инструментите SKIL Masters съществено улесняват работата при трудни задачи.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| After-glow | Не |
| Lock-Off | Не |
| Lock-On | Не |
| Pre-Light | Не |
| Променлива скорост | Не |
| EAN | 8710364054961 |
| Order Number | F0159955MA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 600-3000 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 1300 W |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Макс. Ø на подложния тампон | 125 / 180 mm |
| Звуково налягане | 86 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | 8.5 m/s² |
| Звукова мощност | 97 dB |
Опаковката съдържа
- Брезентова чанта
- Ключ за принадлежности
- Странична ръкохватка
- D-ръкохватка
- 2 подложни тампона със захващане „Велкро“
- 2 вълнени кечета
































