Ъглошлайф

- Изключително мощен 2200 W електромотор за най-трудните приложения
- Странична ръкохватка с „VRS+“; уникална и изключителна система за намаляване на вибрациите
- Въртяща се задна ръкохватка и 3 положения на страничната ръкохватка за оптимално хващане
- Плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти без обратен удар
- Защита от претоварване предпазва мотора
- Електрониката за постоянната мощност осигурява ефективност и при по-голямо натоварване
- Предпазителят със системата „Clic“ може да се настройва за секунди към всяка работна ситуация
- Уплътнени срещу прах сачмени лагери за голяма експлоатационна продължителност и хипоидни зъбни колела за издръжливост и ниски нива на шума
- Тънка и издръжлива метална кутия за консумативи, която дава лесен достъп, дори и на тесни места
- Заключване на шпиндела за лесна смяна на консумативите
- Ръкохватка с меко противоплъзгащо покритие за удобство на потребителя


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Описание на продукта
Изключително мощен ъглошлайф със система за намаляване на вибрациите VRS+
Ъглошлайфът 9791 с диск 230 мм е част от серията SKIL XP Pro. Тези инструменти осигуряват изключителна производителност за сериозни проекти и са разработени за професионалисти, които правят интелигентни избори. SKIL 9791 е изключително мощен ъглошлайф, оборудван с мотор 2200 W, което прави този инструмент идеален за най-тежките задачи по рязане, шлайфане и отстраняване на ръжда. Той е оборудван със странична ръкохватка VRS+ с противотежест, която може да се движи във всички посоки. Този динамичен абсорбатор намалява вибрациите до абсолютен минимум. В зависимост от задачата можете лесно да регулирате както задната, така и страничната ръкохватка в няколко удобни позиции. Този инструмент разполага с електронен плавен старт, който автоматично регулира скоростта, както и с електроника за постоянна мощност, която осигурява ефективност дори при по-високо натоварване. Системата Clic ви позволява лесно да регулирате предпазителя без ключ, така че да насочвате искрите във всяка желана посока. В потвърждение на отличната му производителност този инструмент разполага със закалени спирални зъбни колела, които осигуряват по-висок въртящ момент, по-дълъг живот и по-ниско ниво на шум по време на работа. Смяната или подмяната на дисковете е лесна благодарение на удобната система за блокиране на шпиндела.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | УСЪВЪРШЕНСТВАНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Product Series | XP Pro Series |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 6600 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 2200 W |
| Максимален Ø на диска | 230 mm |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Тънка задна ръкохватка | Не |
| EAN | 8719643003409 |
| Order Number | AG1E9791AB |
| Диаметър на оста | 22 mm |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 90.73 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 101.73 dB |
| Неопределеност (K) | 3 dB |
| Ниво на вибрации (повърхностно шлайфане) | 6.48 m/s² |
Опаковката съдържа
- Ъглошлайф SKIL 9791
- Предпазител
- „VRS+“ странична ръкохватка
- Ключ за консумативи
- Набор фланци
- Ръководство за работа

































