Ъглошлайф

- Мощен 850 W мотор за отлични резултати при изрязване, заточване и премахване на ръжда
- Странична ръкохватка с „VRS+“; уникална и изключителна система за намаляване на вибрациите
- Лопаткообразен превключвател за оптимален контрол; той изисква малка сила за задействане и инструментът се изключва, когато е освободен
- 3 положения на страничната ръкохватка за оптимално хващане при всички приложения
- Предпазителят със системата „Clic“ може да се настройва за секунди към всяка работна ситуация
- Уплътнени срещу прах сачмени лагери за голяма експлоатационна продължителност и хипоидни зъбни колела за издръжливост и ниски нива на шума
- Тънка и издръжлива метална кутия за консумативи, която дава лесен достъп, дори и на тесни места
- Заключване на шпиндела за лесна смяна на консумативите
Описание на продукта
Мощен ъглошлайф с уникална система за намаляване на вибрациите („VRS+“)
SKIL 9134 е мощен ъглошлайф, съвместим с дискове 115 mm. Благодарение на 850 W мотор инструментът осигурява най-добри резултати при рязане, грубо шлайфане и отстраняване на ръжда. „VRS+“ на SKIL е отлична иновация, изключителна система за намаляване на вибрациите в сравнение с традиционните системи. В страничната ръкохватка на този ъглошлайф е вградена противотежест, която може да се движи във всички посоки. Този така наречен амортисъор значително намалява вибрациите. А в зависимост от задачата можете лесно да регулирате страничната ръкохватка в 3 удобни положения. Този ъглошлайф има удобен лопаткообразен превключвател, който предлага оптимален контрол. Той изисква изключително малка сила за задействане и инструментът се изключва незабавно, щом освободите превключвателя. Системата „Clic“ Ви позволява да регулирате с лекота предпазителя без ключ, така можете да отклоните искрите във всяка желана посока. Този инструмент има уплътнени срещу прах сачмени лагери и хипоидни зъбни колела, които осигуряват по-голям въртящ момент, по-голяма експлоатационна продължителност и по-ниско ниво на шума по време на работа. Тънкият и издръжлив метален корпус на предавките Ви позволява да управлявате този ъглошлайф с лекота, дори когато работите в ограничени пространства. Смяната или подмяната на дискове е лесна, благодарение на удобната система за блокировка на шпиндела.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 12000 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 850 W |
| Максимален Ø на диска | 115 mm |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Тънка задна ръкохватка | Не |
| EAN | 8719643003867 |
| Order Number | AG1E9134AB |
| Диаметър на оста | 22 mm |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 87 dB |
| Звукова мощност | 98 dB |
| Неопределеност (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации (повърхностно шлайфане) | 9.1 m/s² |

































