Шабер

- Многофункционален 250 W инструмент за всички видове работи по повърхностно сваляне, изглаждане, реставриране и резба
- 3 скорости за по-голяма точност и контрол
- Компактна, ергономична конструкция с меко покритие на ръкохватката
- Допълнително положение „натиск“ за максимално удобство при работа
- Смяна на консумативите без инструмент с цел бърза смяна и сваляне
Описание на продукта
Мултифункционален електрически шабер за бързо отстраняване на материал
SKIL Masters 7720 е мощен електрически шабер, доставя се в здрава чанта SKIL Masters с 15 ножа. Лесно отстраняване на боя, маджун, фуги на плочки, дюшеме, остатък от твърда пяна, мазилка, гипс, лепила и други чрез използване на този електрически шабер. SKIL Masters 7720 има мощен 250 W мотор, който в комбинация с 3 настройки на скорост Ви помага да свършите работата бързо и лесно. Можете почти без усилие да смените или отстраните приставки, благодарение на системата за смяна без инструмент. Дълъг 4 m гумен захранващ кабел осигурява достатъчна свобода на движение.
SKIL Masters: професионални инструменти за професионалисти
„Skil Masters‟ предлага широк спектър от инструменти особено за професионалисти. Всичко започва през 1924, когато основателят на Skil изобретява циркуляра. Този легендарен „Skilsaw‟ („Сръчен трион‟) е първото от много епохални изобретения, които се фокусират върху леката и ефективна работа в комбинация с най-добра производителност. Инструментите предлагат ненадминато съотношение качество-цена благодарение на здравата им конструкция, изпитана производителност и обширен обем на доставките. Инструментите Skil Masters съществено улесняват работата при трудни задачи.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8710364071746 |
| Order Number | F0157720MA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Напрежение/честота | 230-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 250 W |
| Обороти на празен ход | 6500 / 8500 / 9500 |
| Дължина на хода | 2.2 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Звуково налягане | 81 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | 12.7 m/s² |
| Звукова мощност | 92 dB |
Опаковката съдържа
- Брезентова чанта
- 5 широки (60-мм) стоманени ножове
- 3 широки (60 мм) стоманени шпакли
- 2 тесни (15-мм) плоски стоманени длета
- 5 широки (35-мм) универсални стоманени ножове

































