Ексцентършлайф

- Ексцентричните шлайфащи движения позволяват фина финишна обработка и отстраняване от повърхности в голям мащаб
- Колело за избор на променлива скорост за контролирано отнемане на различни материали
- Уникалната система „X-Flow“ за събиране на прах без филтър осигурява мощно прахоулавяне без запушване
- Система за балансиране с противотежест за слаби вибрации („VRS“)
- Ергономична конструкция за работа с една ръка за оптимална свобода на движение и отлична видимост към обработвания детайл
- Спирачка на тампона за шлайфане: щадящо шлайфане без драскотини и кратко време на спиране
- Защитени срещу прах сачмени лагери осигуряват допълнителна издръжливост
- Идеален както за заоблени, така и за плоски повърхности
- Включен адаптер за свързване на прахосмукачка, ако е необходимо
- Меко противоплъзгащо покритие на ръкохватката, осигуряващо удобство при продължителна работа
- Малко тегло, улесняващо вертикалната употреба
- Бърза (система за захващане с лепенка тип „репей“) смяна на шкурката

X-FLOW DUST BOX
Уникалната система за събиране на прах X-Flow се отличава с иновативния си метод за отделяне на праха от въздуха, без да е необходим филтър.
Открийте X-FLOW DUST BOXVRS+ TECHNOLOGY
Фокусът на SKIL върху ниските вибрации доведе до много различни технически решения за реализиране на това, всички обхванати под името VRS (система за намаляване на вибрациите).
Открийте VRS+ TECHNOLOGY
Описание на продукта
300 W ексцентършлайф SKIL 7471 е идеален за шлайфане както на плоски, така и на заоблени повърхности. Той предлага оптимален контрол при работа с една ръка, заради неговата изключително компактна конструкция и система за балансиране с противотежест „VRS“, която намалява вибрациите. С ефективните ексцентрични шлайфащи движения той е идеален и за фина финишна обработка и за отнемане на материал от повърхност в голям мащаб. А благодарение на функцията предварителен избор на скорост, скоростта може да се настрои за работата. Този инструмент има уникалната „X-Flow“ система за събиране на прах, която отделя праха от въздуха без филтър. Основното предимство е, че няма филтър, който може да се запуши, така се гарантира постоянно мощно прахоулавяне за по-продължителна и по-чиста работа. Но ако предпочитате да използвате Вашата прахосмукачка, можете да свържете адаптера за прахосмукачка. Друго предимство на този модел е функцията вградена спирачка, която предотвратява повреда на обработвания детайл, която може да възникне, когато поставяте или отстранявате инструмента на и от обработвания детайл. SKIL 7471 AB се доставя с 30 шкурки със захващане с лепенка тип „репей‟, „X-Flow" кутия за прах и адаптер за прахосмукачка.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| EAN | 8719643005991 |
| Order Number | SR1E7471AB |
| Диаметър на орбитата на шлайфане | 2.7 mm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 300 W |
| Движения на шлифоване | 14000-26000 p.m. |
| Диаметър на шлайфдиска | 125 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 85 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | 4.7 m/s² |
| Звукова мощност | 96 dB |
Опаковката съдържа
- Ексцентършлайф SKIL 7471
- Шкурки (30 бр.)
- „X-Flow“ кутия за прах
- Адаптер за прахосмукачка
- Ръководство за работа


































