Компактен трион за различни материали

- Този ръчен трион реже най-различни материали (дърво, ламинат, фаянсови плочки, алуминий и пластмаса)
- Мощен 600 W мотор и голяма дълбочина на рязане 28,5 mm
- Компактната и лека конструкция улеснява работата с една ръка и осигурява оптимална свобода на работа
- Идеален за рязане чрез потапяне
- Блокировка на шпиндела дава възможност за лесна смяна на дисковете
- Включени в окомплектовката паралелен водач, дискове и диамантен диск
Описание на продукта
Точно и удобно рязане
SKIL 5360 е компактен трион за различни материали, проектиран за най-често срещаните задачи с рязане „Направи си сам‟ в дома и около него. С мощният 600 W мотор и впечатляващата дълбочина на рязане 28,5 mm, той лесно реже през дърво, фаянсови плочки, алуминий, тръби и т.н. Използването на този трион за различни материали означава, че можете за завършите задачите с рязане бързо и точно. Неговата конструкция за рязане чрез потапяне Ви помага да направите изрези също толкова лесно, както и надлъжен или напречен срез. Малкото тегло, компактният размер и работата с една ръка, правят този инструмент изключително лесен за работа, с изключителна свобода и стабилност при работа. Смяната на дискове е лесна, благодарение на удобната система за блокировка на шпиндела. SKIL 5360 GA се доставя в здрав куфар с един диск с карбидни зъби, един диск от закалена стомана, един диамантен диск за рязане, паралелен водач за подпомагане при право рязане и адаптер за прахосмукачка.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Обороти на празен ход | 6000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 600 W |
| Максимална дълбочина на рязане при 90° | 28.5 mm |
| Макс. диаметър на режещия диск | 89 mm |
| Мин. Ø на режещия диск | 85 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| EAN | 8719643000835 |
| Order Number | SW1E5360GA |
| Диаметър на оста | 10 mm |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 91.5 dB |
| Звукова мощност | 102.5 dB |
| Неопределеност (K) | 3 dB |
| Ниво на вибрации (рязане на метал) | 2.4 m/s² |
| Ниво на вибрации (рязане на дърво) | 2.6 m/s² |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
Опаковката съдържа
- Компактен трион за различни материали SKIL 5360
- Издръжливо пластмасово куфарче
- Дискове с карбидни зъби (2 бр. Ø 85 mm)
- Диск от закалена стомана (Ø 89 mm)
- Диамантен диск (Ø 85 mm)
- Паралелен водач
- Адаптер за прахосмукачка
- Шестостенен ключ
- Ръководство за работа
































