Реверсивен трион

- Компактен и ефективен 900 W реверсивен трион
- Идеален за най-разнообразни работи с отрязване , например при разрушаване, кастрене и рязане на дървета
- Променлива скорост за оптимални резултати при отрязване на различни материали
- Бърза и лесна смяна на ножчето без инструменти със системата „Clic‟
- Система за балансиране с противотежест за слаби вибрации („VRS‟)
- Предназначен за тежък режим на работа метален корпус на редуктора за допълнителна издръжливост
- Регулиращо се положение на основата осигурява ефективна работа на ножа
- Ръкохватката с меко покритие осигурява оптимален захват
Описание на продукта
Ефективен реверсивен трион с променлива скорост
Реверсивният трион SKIL 4961 има ефективен 900 W мотор и променлива скорост за най-добри резултати в различни материали. Това го прави идеалният инструмент за най-разнообразни работи с отрязване, например при разрушаване, кастрене и рязане на дървета. Смяната на ножове никога не е била по-лесна благодарение на системата „Clic‟, която не изисква никакви специални инструменти или ключове. За Ваше удобство този инструмент има система за балансиране с противотежест наречена „VRS‟ (система за намаляване на вибрациите). Неговите намалени нива на вибрациите водят до по-малко умора при работа. Предназначеният за тежък режим на работа метален корпус на редуктора увеличава издръжливостта на инструмента. Нещо повече, регулиращото се положение на основата Ви позволява да използвате ножа по-ефективно. И накрая, но не на последно място, ръкохватката с меко покритие на инструмента осигурява допълнителен комфорт при работа. SKIL 4961 AA е с нож за реверсивен трион за дърво.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Напрежение/честота | 220V-240V/50-60Hz |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Консумирана мощност | 900 W |
| Скорост на ножа | 0-3200 |
| Максимална дълбочина на рязане в дърво | 200 mm |
| Дължина на хода | 29 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в алуминий | 30 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в метал | 20 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8719643000316 |
| Order Number | SW1E4961AA |
| Звуково налягане | 88 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 5 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 99 dB |
| Ниво на вибрациите (при рязане на талашитени плоскости) | 19 m/s² |
| Ниво на вибрациите (при рязане на дървени греди) | 19.1 m/s² |
Опаковката съдържа
- Реверсивен трион SKIL 4961
- Ножче (дърво)
- Шестостенен ключ
- Ръководство за работа

































