Акумулаторен ъглошлайф




- Мощен „20V Max“ (18 V) акумулаторен ъглошлайф за лесно и контролирано грубо шлайфане или рязане
- При свързване на акумулаторната батерия с превключвателя в положение вкл., защитата срещу повторно включване гарантира, че инструментът няма да се задейства автоматично
- Плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти без обратен удар
- 3 положения на страничната ръкохватка за оптимално хващане при всички приложения
- Предпазителят със системата „Clic“ може да се настройва за секунди към всяка работна ситуация
- Лесен за работа чрез малкото си тегло и компактната конструкция
- Заключване на шпиндела за лесна смяна на консумативите
- Вградено отделение за съхранение на гаечен ключ в страничната ръкохватка
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Ръкохватка с меко покритие и ергономични размери за оптимално удобство и ергономичност

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Лесен за работа акумулаторен ъглошлайф
„20V Max“ (18 V) SKIL 3920 е мощен акумулаторен ъглошлайф съвместим с дискове 115 мм. Този инструмент е идеален за лесно и контролирано грубо шлайфане и рязане. Системата „Clic“ Ви позволява да регулирате с лекота предпазителя без ключ, така можете да отклоните искрите във всяка желана посока. А в зависимост от задачата можете лесно да регулирате страничната ръкохватка в 3 удобни положения. Благодарение на вграденото отделение за съхранение на гаечен ключ в страничната ръкохватка, гаечният ключ за смяна на консумативи е винаги достъпен. Този акумулаторен ъглошлайф има електронен плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти без обратен удар. Какво още, ергономичната конструкция с ръкохватка с меко покритие осигурява допълнителен комфорт при работа. Смяната или подмяната на дискове е лесна, благодарение на удобната система за блокировка на шпиндела. SKIL 3920 CA се доставя без акумулаторна батерия.
PWRCORE 20™: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата PWRCORE 20™ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство. От друга страна патентованата технология ACTIVCELL™ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства PWRCORE 20™ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL PWRCORE 20™ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Обороти на празен ход | 8500 |
| Напрежение | 20 V Max |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1.7 kg |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Максимален Ø на диска | 115 mm |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Не |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8719643001337 |
| Order Number | AG1E3920CA |
| Диаметър на оста | 22 mm |
| Звуково налягане | 80.5 dB |
| Звукова мощност | 91.5 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации (повърхностно шлайфане) | 5.5 m/s² |
Опаковката съдържа
- Акумулаторен ъглошлайф SKIL 3920
- Предпазител
- Странична ръкохватка
- Гаечен ключ
- Ръководство за работа






































