„Brushless“ акумулаторен ексцентършлайф




- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- Ексцентричните шлайфащи движения позволяват фина финишна обработка и отстраняване от повърхности в голям мащаб
- Колело за избор на променлива скорост за контролирано отнемане на различни материали
- Вградено прахоулавяне със система с микрофилтрация за по-чиста работа
- Система за балансиране с противотежест за слаби вибрации („VRS“)
- Ергономична конструкция за работа с една ръка за оптимална свобода на движение и отлична видимост към обработвания детайл
- Спирачка на тампона за шлайфане: щадящо шлайфане без драскотини и кратко време на спиране
- Защитени срещу прах сачмени лагери осигуряват допълнителна издръжливост
- Идеален както за заоблени, така и за плоски повърхности
- Включен адаптер за свързване на прахосмукачка, ако е необходимо
- Малко тегло, улесняващо вертикалната употреба
- Бърза (система за захващане с лепенка тип „репей“) смяна на шкурката


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Мощен безчетков акумулаторен ексцентършлайф със система за намаляване на вибрациите
20V Max SKIL 3750 е безчетков акумулаторен ексцентършлайф и част от серията SKIL XP Pro. Тези инструменти осигуряват изключителна производителност за сериозни проекти и са разработени за професионалисти, които правят интелигентен избор. Както всички останали акумулаторни инструменти SKIL 20V Max, този модел се захранва от водещата в индустрията усъвършенствана технология за батерии и зарядни устройства PWRCORE 20™. Безчетковият SKIL 3750 е идеален партньор за шлайфане както на равни, така и на извити повърхности благодарение на диска с диаметър 125 мм. Той предлага отличен контрол при работа с една ръка благодарение на много компактния си дизайн и системата за балансиране с противотежест VRS, която намалява вибрациите до изключително ниско ниво. Цифровият безчетков мотор осигурява повече мощност, по-висока ефективност и 10 пъти по-дълъг живот в сравнение със стандартен мотор с четки. С ефективните си ексцентрични движения е подходящ както за фино довършване, така и за отнемане на материал от големи повърхности. Благодарение на функцията за предварителен избор на скоростта тя може да бъде съобразена със задачата. Чистата работа е гарантирана чрез интегрираната прахоуловителна система с микрофилтрация. Ако предпочитате, можете да свържете и прахосмукачка чрез адаптера. Допълнително предимство е вградената спирачна функция, която предотвратява повреди по обработвания детайл при поставяне или отстраняване на инструмента.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Обороти на празен ход | 7000-11000 |
| Напрежение | 20 V Max |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1.1 kg |
| Движения на шлифоване | 14000-22000 p.m. |
| Диаметър на шлайфдиска | 125 mm |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Product Series | XP Pro Series |
| Вградена спирачка | Не |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| Диаметър на орбитата на шлайфане | 3 mm |
| Звуково налягане | 74.8 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | 2.8 m/s² |
| Звукова мощност | 85.8 dB |
| Неопределеност (K) | 5.0 dB |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен ексцентършлайф SKIL 3750
- Чанта за носене
- Шкурки (5 бр.)
- Кутия за прах с микрофилтрация
- Адаптер за прахосмукачка
- Ръководство за работа


































