Акумулаторен ексцентършлайф



- Ексцентричните шлайфащи движения позволяват фина финишна обработка и отстраняване от повърхности в голям мащаб
- Колело за избор на променлива скорост за контролирано отнемане на различни материали
- Включен адаптер за свързване на прахосмукачка, ако е необходимо
- Система за балансиране с противотежест за слаби вибрации („VRS“)
- Ергономична конструкция за работа с една ръка за оптимална свобода на движение и отлична видимост към обработвания детайл
- Спирачка на тампона за шлайфане: щадящо шлайфане без драскотини и кратко време на спиране
- Защитени срещу прах сачмени лагери осигуряват допълнителна издръжливост
- Идеален както за заоблени, така и за плоски повърхности
- Меко противоплъзгащо покритие на ръкохватката, осигуряващо удобство при продължителна работа
- Малко тегло, улесняващо вертикалната употреба
- Бърза (система за захващане с лепенка тип „репей“) смяна на шкурката
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Здрав акумулаторен ексцентършлайф за задачи с шлайфане с една ръка
Акумулаторният ексцентършлайф „20V Max“ (18 V) SKIL 3745 е идеален за шлайфане както на плоски, така и на заоблени повърхности. Той предлага оптимален контрол при работа с една ръка, заради неговата изключително компактна конструкция и система за балансиране с противотежест „VRS“, която намалява вибрациите. С ефективните ексцентрични шлайфащи движения той е идеален и за фина финишна обработка и за отнемане на материал от повърхност в голям мащаб. А благодарение на функцията предварителен избор на скорост, скоростта може да се настрои за работата. За по-чиста работа SKIL 3745 е оборудван с торбичка за прах и адаптер за прахосмукачка. Друго предимство на този модел е функцията вградена спирачка, която предотвратява повреда на обработвания детайл, която може да възникне, когато поставяте или отстранявате инструмента на и от обработвания детайл. SKIL 3745 CA се доставя с 3 шкурки със захващане с лепенка тип „репей“, торбичка за прах и адаптер за прахосмукачка. Акумулаторната батерия не е включена в окомплектовката.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Обороти на празен ход | 7000-11000 |
| Напрежение | 20 V Max |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1.2 kg |
| Движения на шлифоване | 14000-22000 p.m. |
| Диаметър на шлайфдиска | 125 mm |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Вградена спирачка | Да |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Не |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8719643003928 |
| Order Number | SR1E3745CA |
| Диаметър на орбитата на шлайфане | 3 mm |
| Звуково налягане | 76.0 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | 9.5 m/s² |
| Звукова мощност | 87.0 dB |
| Неопределеност (K) | 3.0 dB |
Опаковката съдържа
- Акумулаторен ексцентършлайф SKIL 3745
- Шкурки (3 бр.)
- Торбичка за прах
- Адаптер за прахосмукачка
- Ръководство за работа




































