„Brushless“ акумулаторен мултифункционален инструмент




- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- Лостче за бързо освобождаване за бърза и удобна смяна на консумативи
- „VRS+“:: Изключително намаляване на вибрациите, много слаби вибрации, докато работите
- Големият 3,6º осцилиращ ъгъл на инструмента позволява по-бързи скорости на рязане
- Светодиодно фенерче за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Универсалната система за консумативи дава възможност да се използват широка гама от консумативи „Starlock“ за основни приложения и „OIS“
- Плавно регулираща се променлива скорост за пълен контрол
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™

VRS+ TECHNOLOGY
Фокусът на SKIL върху ниските вибрации доведе до много различни технически решения за реализиране на това, всички обхванати под името VRS (система за намаляване на вибрациите).
Открийте VRS+ TECHNOLOGYACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Мощен безчетков акумулаторен мултифункционален инструмент с превъзходна система за намаляване на вибрациите
20V Max (18V) SKIL 3650 е мощен акумулаторен мултифункционален инструмент и част от серията SKIL XP Pro. Тези инструменти осигуряват изключителна производителност за сериозни проекти и са разработени за професионалисти, които правят интелигентни избори. Както всички други акумулаторни инструменти SKIL 20V Max, този модел се захранва от водещата в индустрията усъвършенствана технология за батерии и зарядни устройства PWRCORE 20™. Brushless SKIL 3650 има широк ъгъл на осцилация от 3,6° и променлива скорост за най-добри резултати при различни материали. Уникалната система VRS+ намалява вибрациите до изключително ниско ниво, така че можете да работите продължително с комфорт. Режещата глава е отделена от основното тяло на инструмента, а моторът е обграден от елементи от пяна, които абсорбират движенията. Дигиталният безчетков мотор осигурява повече мощност, по-висока ефективност и 10 пъти по-дълъг живот от сравним мотор с четки. Чрез смяна на включените аксесоари можете да използвате този мултиинструмент за широк спектър от DIY задачи като шлайфане, рязане и трионоване. Смяната на аксесоарите е лесна благодарение на бързозатягащия лост. Инструментът е съвместим с широко разпространените Starlock basic и OIS аксесоари, така че винаги ще намерите правилния аксесоар за вашата задача. Добрата видимост на работната зона е гарантирана благодарение на двойното LED осветление. Освен това ергономичният дизайн със softgrip осигурява допълнителен комфорт при работа.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 4894863200501 |
| Order Number | MF1E3650CB |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Обороти на празен ход | 11000-17000 |
| Напрежение | 20 V Max |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1.1 kg |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Product Series | XP Pro Series |
| Осцилиращ ъгъл ляв/десен | 3.6 ° |
| Звуково налягане | 86.5 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3.0 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 97.5 dB |
| Ниво на вибрациите (шлифоване) | < 2.5 m/s² |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен мултифункционален инструмент SKIL 3650
- Шкурки (3 бр. зърненост 60, 3 бр. зърненост 20, 3 бр.зърненост 180)
- Шлайфаща основна плоча
- Сегментно ножче HCS
- Ножче за рязане чрез потапяне за дърво и пластмаса
- Ръководство за работа



































