Акумулаторен мултифункционален инструмент



- Мощен „20V Max“ (18 V) акумулаторен мултифункционален инструмент за шлайфане, отрязване, рязане и др.
- Плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти
- Светодиодно фенерче за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Идеален за голямо разнообразие от задачи „Направи си сам“, особено удобен, когато се изисква детайлна работа
- Универсалната система за консумативи дава възможност да се използват широка гама от консумативи „Starlock“ за основни приложения и „OIS“
- Плавно регулираща се променлива скорост за пълен контрол
- Включва адаптер за прахосмукачка за шлайфане без прах
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Мощен акумулаторен мултифункционален инструмент с плавен пуск
„20V Max“ (18 V) SKIL 3610 е мощен акумулаторен мултифункционален инструмент с променлива скорост за най-добри резултати в различни материали. Този акумулаторен мултифункционален инструмент има електронен плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти. Благодарение на светодиодната светлина се осигурява добра видимост върху Вашата работа. Чрез смяната на доставените консумативи можете да използвате този мултифункционален инструмент за широк спектър от задачи „Направи си сам“, като шлайфане, отрязване и рязане. Мултифункционалният инструмент е съвместим с широко разпространените консумативи „Starlock“ за основни приложения и „OIS“, така можете винаги да откриете подходящия консуматив за задачата. За по-чиста работа при шлайфане можете да свържете инструмента към доставения адаптер за прахосмукачка, който е подходящ за повечето прахосмукачки със стандартен размер. Какво още, ергономичната конструкция с ръкохватка с меко покритие осигурява допълнителен комфорт при работа. SKIL 3610 CA се доставя с 9 шкурки, шлайфаща основа, сегментно ножче, ножче за рязане чрез потапяне и адаптер за прахосмукачка. Акумулаторната батерия не е включена в окомплектовката.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Не |
| Светодиодно фенерче | Да |
| EAN | 8719643002136 |
| Order Number | MF1E3610CA |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Обороти на празен ход | 11000-16000 |
| Напрежение | 20 V Max |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1 kg |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Осцилиращ ъгъл ляв/десен | 1.8 ° |
| Звуково налягане | 85 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 96 dB |
| Ниво на вибрациите (шлифоване) | 3.7 m/s² |
Опаковката съдържа
- Акумулаторен мултифункционален инструмент SKIL 3610
- Шкурки (3 бр. зърненост 60, 3 бр. зърненост 120, 3 бр. зърненост 180)
- Шлайфаща основна плоча
- Сегментно ножче HCS
- Биметално ножче за рязане чрез потапяне
- Адаптер за прахосмукачка
- Шестостенен ключ
- Ръководство за работа



































