„Compact brushless“ акумулаторен трион за многослойни материали




- „PWRASSIST™“: Вграденият USB порт на акумулаторната батерия дава възможност за зареждане на мобилни устройства при пътуване
- Автоматично „PWRJUMP™“: Зарежда от 0 % до 25 % за първите 5 минути (2,0 Ah акумулаторна батерия / 100 % за 30 мин.)
- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- Компактната алтернатива на циркулярите за оптимална свобода на работа
- Този ръчен трион реже най-различни материали (дърво, ламинат, фаянсови плочки, алуминий и пластмаса)
- Голяма дълбочина на рязане 41 мм при 90° и 26,5 мм при 45°
- Светодиодно фенерче осветява линията на рязане за по-добра видимост върху обработвания детайл
- Плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти без обратен удар
- Електронната спирачка гарантира по-голям комфорт и позволява по-бърза работа
- Функцията издухване поддържа линията на среза чиста и с лесно следене
- Включен е стандартен адаптер за прахосмукачка
- Защитени срещу прах сачмени лагери осигуряват допълнителна издръжливост
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Вградено отделение за съхранение на ключове


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™COMPACT BRUSHLESS RANGE
Достъпът до тези труднодостъпни тесни пространства, работата над главата или удължената продължителност вече не са проблем, благодарение на компактната безчеткова гама SKIL. Тези инструменти са изключително компактни и предлагат комбинация от висока производителност, издръжливост и несравнимо ниво на удобство.
Открийте COMPACT BRUSHLESS RANGE
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Безчетков акумулаторен трион за многослойни материали с голяма дълбочина на рязане 41 мм
Акумулаторният трион за многослойни материали „20V Max“ 3540 е част от гамата компактни безчеткови инструменти на SKIL. Тези инструменти са изключително компактни и предлагат комбинация от голяма производителност, издръжливост и ненадминато ниво на удобство. Като всички други акумулаторни инструменти SKIL „20V Max“, този модел се захранва от водеща в индустрията модерна „PWRCORE 20™“ технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство. Нашият безчетков акумулаторен трион за многослойни материали SKIL 3540 е компактната алтернатива на циркулярите. Този лек трион за работа с една ръка е идеалният инструмент за много удобно рязане на панели и паркет. А с доставените дискове за многослойни материали, този инструмент е подходящ за рязане в голямо разнообразие от материали, като дърво, ламинат, пластмаса, алуминий и керамични плочки. Въпреки изключително малкия размер SKIL 3540 има впечатляваща максимална дълбочина на рязане от 41 мм. Дигиталният безчетков мотор предоставя по-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот от сравним четков мотор. Добрата видимост върху Вашата работа е гарантирана благодарение на светодиодно фенерче, което осветява линията на рязане и функцията издухване, която поддържа чиста линията на среза. Други удобни функции включват електронната спирачка за допълнителен комфорти при работа и плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти. Защитени срещу прах сачмени лагери предпазват триона от прах за удължаване на експлоатационния му живот. SKIL „PWRJUMP™“ зарядното устройство автоматично зарежда Вашата „PWRCORE 20™“ 2,0 Ah акумулаторна батерия от 0 % до 25 % за първите 5 минути, така можете да се върнете към задачата мигновено. Акумулаторната батерия „PWRASSIST™“ 2,0 Ah е конструирана с вграден USB-A порт. Това позволява лесно да захранвате също и други мобилни устройства. SKIL 3540 DA се доставя в чанта за носене с 1 акумулаторна батерия 2,0 Ah „PWRASSIST™ KEEPCOOL™“, много бързо зарядно устройство „Auto PWRJUMP™“ 6,0 A, 1 диск с карбидни зъби, 1 диск от закалена стомана, 1 диамантен диск за рязане, адаптер за прахосмукачка и паралелен водач за подпомагане при право рязане.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | УСЪВЪРШЕНСТВАНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1.8 kg |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Диаметър на режещия диск | 120 mm |
| Максимална дълбочина на рязане при 90° | 41 mm |
| Максимална дълбочина на рязане при 45° | 26.5 mm |
| Мощност на акумулаторната батерия | 2.0 Ah |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Product Series | XP Pro Series |
| Брой акумулаторни батерии | 1 |
| Заряден ток | 6 A |
| Напрежение | 20 V Max |
| Обороти на празен ход | 6000 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| Светодиодно фенерче | Да |
| EAN | 4894863200303 |
| Order Number | SW1E3540DA |
| Диаметър на оста | 9.5 mm |
| Звуково налягане | 96 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 107 dB |
| Неопределеност (K) | 3 dB |
| Ниво на вибрации (рязане на дърво) | < 2.5 m/s² |
| Време за зареждане | 0.5 h |
Опаковката съдържа
- Акумулаторен трион за многослойни материали SKIL 3540
- 2,0 Ah „PWRCORE 20™“ литиево-йонна акумулаторна батерия с „PWRASSIST™“ (3130)
- „Auto PWRJUMP™“ 6,0 A зарядно устройство (3123)
- Чанта за носене
- Диск с карбидни зъби (Ø 120 мм)
- Диск от закалена стомана (Ø 115 мм)
- Диамантен диск (Ø 115 мм)
- Адаптер за прахосмукачка
- Паралелен водач
- Шестостенен ключ
- Ръководство за работа


































