„Brushless“ акумулаторен саблен трион




- „PWRASSIST™“: USB адаптерът дава възможност за зареждане на мобилни устройства при пътуване
- Автоматично „PWRJUMP™“: Зарежда от 0 % до 15 % за първите 5 минути (4,0 Ah акумулаторна батерия / 100 % за 50 мин.)
- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- Орбитално действие за още по-бързи резултати от рязането
- Управление на променливата скорост за оптимални резултати при рязане на различни материали
- Бърза и лесна смяна на ножчето без инструменти със системата „Clic“
- Система за балансиране с противотежест за слаби вибрации („VRS“)
- Електронната спирачка гарантира по-голям комфорт и позволява по-бърза работа
- Светодиодно фенерче за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Конструкция, подходяща за удобна работа на инструмента
- Регулиращо се положение на основата осигурява ефективна работа на ножа
- Ръкохватка с меко покритие за по-добър и удобен захват
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™

PWRJUMP™
По-малкото време за зареждане на батериите означава по-малко време на престой. Заредете вашите литиево-йонни батерии SKIL 20V Max PWRCORE 20™ бързо, за да се върнете към работата мигновено.
Открийте PWRJUMP™PWRASSIST™: ЛЕСНО ЗАРЕЖДАНЕ В ДВИЖЕНИЕ
Няма нужда да ограничавате батериите си SKIL до използването на електрически инструменти SKIL. Нашата PWRASSIST™ батерия и PWRASSIST™ USB адаптер ви позволяват да зареждате телефони и таблети в движение.
Открийте PWRASSIST™: ЛЕСНО ЗАРЕЖДАНЕ В ДВИЖЕНИЕ
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Мощен безчетков акумулаторен саблен трион със система за намаляване на вибрациите
20V Max SKIL 3480 е безчетков акумулаторен саблен трион и част от серията SKIL XP Pro. Тези инструменти осигуряват изключителна производителност за сериозни проекти и са разработени за професионалисти, които правят интелигентни избори. Както всички други акумулаторни инструменти SKIL 20V Max, този модел се захранва от водещата в индустрията усъвършенствана технология за батерии и зарядни устройства PWRCORE 20™. Brushless SKIL 3480 е идеалният инструмент за тежки приложения на рязане, като разрушителни работи, скъсяване на греди и кастрене на дървета. С голям ход от 29 мм той осигурява много висока производителност при рязане, а функцията за орбитално движение позволява още по-бързо рязане при необходимост. Усъвършенстваната двойна противотежестна конструкция (VRS) гарантира, че въпреки високата производителност вибрациите остават много ниски. Дигиталният безчетков мотор осигурява повече мощност, по-висока ефективност и 10 пъти по-дълъг живот от сравним мотор с четки. Добрата видимост на работната зона е гарантирана благодарение на LED осветлението. Смяната на ножовете никога не е била по-лесна благодарение на системата Clic, която не изисква специални инструменти. За допълнително удобство дизайнът позволява лесно окачване на инструмента. Освен това регулируемата опорна пета позволява по-ефективно използване на ножа. Не на последно място, softgrip покритието осигурява комфорт при работа.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Мощност на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Напрежение/честота (зарядно устройство) | 220-240V/50-60Hz |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Напрежение | 20 V Max |
| Заряден ток | 6 A |
| Брой акумулаторни батерии | 1 |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 2.9 kg |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Product Series | XP Pro Series |
| Скорост на ножа | 0-3000 |
| Максимална дълбочина на рязане в дърво | 265 mm |
| Дължина на хода | 29 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в алуминий | 40 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в метал | 30 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в метални тръби | 130 mm |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 4894863200556 |
| Order Number | SW1E3480DB |
| Звуково налягане | 85.0 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 5.0 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 96.0 dB |
| Ниво на вибрациите (при рязане на талашитени плоскости) | 9.9 m/s² |
| Ниво на вибрациите (при рязане на дървени греди) | 9.5 m/s² |
| Време за зареждане | 0.83 h |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен саблен трион SKIL 3480
- „PWRCORE 20™“ 4,0 Ah литиево-йонна акумулаторна батерия (3104)
- „Auto PWRJUMP™“ 6,0 A зарядно устройство (3123)
- „PWRASSIST™“ акумулаторен USB адаптер за зареждане (3162)
- Чанта за носене
- Ножче (дърво)
- Ножче (метал)
- Нож за саблен трион (градинарски)
- Шестостенен ключ
- Ръководство за работа


































