„Compact brushless“ акумулаторен прободен трион




- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- Компактна, лека конструкция за оптимален контрол и водене
- Уникално „360° LED“ светодиодно фенерче за идеално осветяване на линията на рязане без сенки
- Управление за предварителен избор на променливата скорост за висока прецизност при рязане в различни материали
- Специалната настройка „Auto Speed“ осигурява контролиран пуск; инструментът достига до максимална скорост автоматично и само след като действителното рязане с трион вече е започнало
- Изхвърлянето на ножчето дава възможност за смяна на ножчето без ключ с една ръка, не е необходимо да докосвате горещи ножчета
- Електронната спирачка гарантира по-голям комфорт и позволява по-бърза работа
- Орбитално действие за всички приложения: от криви / прецизно обработвани до прави на пълна скорост
- Много здрава алуминиева основа
- Регулируема основа наляво или надясно за точно рязане под ъгъл до 45°
- Функцията издухване поддържа линията на среза чиста и с лесно следене
- Включен адаптер за свързване на прахосмукачка, ако е необходимо
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Ръкохватка с меко покритие за по-добър и удобен захват


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™COMPACT BRUSHLESS RANGE
Достъпът до тези труднодостъпни тесни пространства, работата над главата или удължената продължителност вече не са проблем, благодарение на компактната безчеткова гама SKIL. Тези инструменти са изключително компактни и предлагат комбинация от висока производителност, издръжливост и несравнимо ниво на удобство.
Открийте COMPACT BRUSHLESS RANGE
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Безчетков акумулаторен прободен трион с изключително компактна конструкция на цилиндричната ръкохватка
Акумулаторният прободен трион „20V Max“ 3440 е част от гамата компактни безчеткови инструменти на SKIL. Тези инструменти са изключително компактни и предлагат комбинация от голяма производителност, издръжливост и ненадминато ниво на удобство. Като всички други акумулаторни инструменти SKIL „20V Max“, този модел се захранва от водеща в индустрията модерна „PWRCORE 20™“ технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство. Нашият безчетков акумулаторен прободен трион SKIL 3440 е идеален за точно рязане на криволинейни и праволинейни срезове. Изключително компактната и лека конструкция на цилиндричната ръкохватка осигурява оптимален контрол и водене, което е особено полезно, когато работите с прободния трион, държан на обратно. Дигиталният безчетков мотор предоставя по-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот от сравним четков мотор. Добрата видимост на Вашата работа е гарантирана благодарение на уникалното „360° LED“ светодиодно фенерче, което осветява линията на рязане без сенки. С предварително избрано управление на променливата скорост можете да използвате този прободен трион за най-добри резултати в различни материали. Този прободен трион има дори специална настройка „Auto Speed“, която осигурява контролиран пуск. Инструментът достига до максимална скорост автоматично и само след като действителното рязане с трион вече е започнало. С функцията изхвърляне на ножчето не е необходимо да докосвате горещи ножчета при смяната им, а електронната спирачка гарантира по-голям комфорт и позволява по-бърза работа. Можете лесно да регулирате много здравата алуминиева основа за извършване на срезове под ъгъл. SKIL 3440 JA се доставя в подреждащ се един върху друг куфар с комплект от 10 ножчета и адаптер за прахосмукачка. Акумулаторната батерия и зарядното устройство не са включени.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | УСЪВЪРШЕНСТВАНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Напрежение | 20 V Max |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1.5 kg |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Product Series | XP Pro Series |
| Скорост на ножа | 800-3500 |
| Максимална дълбочина на рязане в дърво | 135 mm |
| Дължина на хода | 23 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в алуминий | 20 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в метал | 10 mm |
| Вибрационни настройки | 0,1,2,3 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 4894863200198 |
| Order Number | SW1E3440JA |
| Звуково налягане | 87 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 98 dB |
| Ниво на вибрации (рязане на метал) | 6.08 m/s² |
| Ниво на вибрации (рязане на дърво) | 7.68 m/s² |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен прободен трион SKIL 3440
- Подреждащ се един върху друг куфар
- Ножчета за прободен трион (10 бр.)
- Адаптер за прахосмукачка
- Шестостенен ключ
- Ръководство за работа

































