Акумулаторен прободен трион



- Мощен „20V Max“ (18 V) акумулаторен прободен трион за множество задачи „Направи си сам“ с отрязване
- Светодиодно фенерче осветява линията на рязане за по-добра видимост върху обработвания детайл
- Избор на материал с 4 настройки: винаги правилната настройка за задачата
- Управление на променливата скорост за висока прецизност при рязане в различни материали
- Бърза и лесна смяна на ножчето без инструменти със системата „Clic“
- Ключ за издухване на праха за поддържане на добра видимост върху линията на рязане през цялото време
- Регулиращ се ъгъл на основата без ключ, наляво или надясно, за точно рязане под ъгъл 45°
- Ръкохватка с меко покритие за по-добър и удобен захват
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Мощен акумулаторен прободен трион с превключвател за избор на материал
Акумулаторният прободен трион SKIL 3410, „20V Max“ (18 V) е изключително подходящ за точно рязане на криви и прави срезове. Благодарение на светодиодната светлина се осигурява добра видимост върху Вашата работа. Превключвателят за избор на материал с 4 настройки Ви позволява винаги да намирате правилната настройка за задачата. С управлението на променливата скорост можете да използвате този прободен трион за най-добри резултати в различни материали. Системата без инструменти „Clic“ Ви позволява лесна смяна на ножчетата без необходимост от инструменти. Други удобни функции включват издухване на праха, което дава ясна видимост върху обработвания детайл и регулиращата се без ключ основа, което позволява рязане под ъгъл 45°. Какво още, ергономичната конструкция с ръкохватка с меко покритие осигурява допълнителен комфорт при работа. SKIL 3410 CA се доставя с 1 ножче за дърво и 1 ножче за метал. Акумулаторната батерия не е включена в окомплектовката.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Напрежение | 20 V Max |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1.8 kg |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Скорост на ножа | 0-2800 |
| Максимална дълбочина на рязане в дърво | 65 mm |
| Дължина на хода | 23 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в алуминий | 8 mm |
| Максимална дълбочина на рязане в метал | 6 mm |
| Вибрационни настройки | 4 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Не |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8719643002051 |
| Order Number | SW1E3410CA |
| Звуково налягане | 83.0 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 5.0 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 94.0 dB |
| Ниво на вибрации (рязане на метал) | 3.0 m/s² |
| Ниво на вибрации (рязане на дърво) | 4.0 m/s² |
Опаковката съдържа
- Акумулаторен прободен трион SKIL 3410
- Ножче (дърво)
- Ножче (метал)
- Ръководство за работа



































