Акумулаторен ударен гайковерт и акумулаторен компресор за въздух (комбиниран комплект)




- Комбиниран комплект акумулаторен ударен гайковерт и акумулаторен компресор за въздух
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Патентован индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия
- 3280 - Безчетков мотор: по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив
- 3280 - Голям въртящ момент за затягане и разхлабване на болтове и гайки с лекота
- 3159 - Ясен цифров LCD измервателен уред за налягане за лесна работа
- 3159 - Автоматично изключване при достигане на исканото налягане

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Универсален акумулаторен комбиниран комплект от 2 части
„20V Max“ (18 V) SKIL 3355 комбиниран комплект се състои от 2 мощни инструмента, които завършват задачата. Безчетковият акумулаторен ударен гайковерт SKIL 3280 предлага голям въртящ момент за затягане и разхлабване на болтове и гайки с лекота. Безчетковият мотор е по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив от сравним четков мотор. Инструментът има 3 режима за избор на скорост/мощност. Един от тези режими е „Reverse control mode“, който гарантира, че инструментът автоматично спира въртенето в обратна посока и удара, щом болтът или гайката е разхлабен. SKIL 3159 е компресор за въздух с високо налягане, който е идеален за помпане на автомобилни гуми, гуми за мотоциклети и велосипеди и спортни топки. LCD дисплеят показва ясно уред за измерване на налягане и информация за целевото налягане. Комбинираният комплект SKIL 3355 DA се състои от 2 инструмента (3280 и 3159), чанта за носене, една „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „Keep Cool™“ акумулаторна батерия, бързозарядно устройство, 6,35 мм / 1/4" шестостенен адаптер, халка за колан, адаптер за вентил Presta, игла за спортни топки и адаптер за притискащ вентил.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Не |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 8719643005502 |
| Order Number | CK1E3355DA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Мощност на акумулаторната батерия | 2.0 Ah |
| Напрежение/честота (зарядно устройство) | 220-240V~50/60Hz |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Напрежение | 20 V Max |
| Заряден ток | 2.4 A |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Време за зареждане | 1 h |
| Включени батерии | Не |
| Необходими батерии | Не |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен ударен гайковерт SKIL 3280
- Акумулаторен компресор за въздух SKIL 3159
- Чанта за носене
- „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „KEEPCOOL™“ литиево-йонна акумулаторна батерия (1 бр.)
- Зарядно устройство (3122 AA)
- 6,35 мм / 1/4" шестостенен адаптер
- Халка за колан
- Адаптер за Presta вентил
- Игла за спортни топки
- Адаптер за притискащ вентил
- Ръководство с инструкции (2 бр.)

































