Прожектор тип „кула“




- Телескопична стойка: Плавно и надеждно удължаване до 1,6 м за осветяване на работното пространство без сенки
- Тристепенно управление на яркостта за по-голяма гъвкавост по време на работа
- Завъртане в няколко посоки за осветяване под различни ъгли
- Опорни точки за използване върху неравни повърхности
- Вградена ръкохватка за носене при преносимо използване
- Работи също с PWRCORE12 (12 V) акумулаторни батерии
- Компактен и лесен за транспортиране или съхранение, когато не се използва
- Светодиодна светлина: ярка бяла светодиодна светлина до 2500 лумена


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Ярък и мощен акумулаторен прожектор тип „кула“
Осветителната кула 20V Max 3165 е част от серията SKIL XP Pro. Тези инструменти осигуряват изключителна производителност за сериозни проекти и са разработени за професионалисти, които правят интелигентни избори. Както всички други акумулаторни инструменти SKIL 20V, тя се захранва от водещата в индустрията технология на батериите PWRCORE 20™. SKIL 3165 е мощна акумулаторна осветителна кула, която осигурява светлина навсякъде, където ви е необходима по време на работа. Тя е оборудвана с тристепенно регулиране на яркостта за оптимално осветление и разполага с телескопичен вал, който добавя допълнителна гъвкавост при осветяването на работното пространство. Осветителната кула осигурява ярка бяла светлина до 2500 лумена. С телескопичния вал и въртящата се глава SKIL 3165 предлага гъвкавост за персонализиране на обхвата и разпръскването на светлината. Тази адаптивност е полезна за задачи, които изискват насочено осветление в определени зони или при работа в тесни и ограничени пространства. Тези практични функции гарантират, че и двете ви ръце остават свободни за същинската работа. SKIL 3165 разполага със сгъваем дизайн, който прави инструмента компактен и по-лесен за транспортиране или съхранение, когато не се използва. За разлика от крушка с нажежаема жичка, SKIL 3156 е енергоспестяващ и по-екологичен.
„PWRCORE 20™“ водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология за акумулаторни батерии и зарядни устройства, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с до 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология ACTIVCELL™ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL XP Pro Series
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., серията SKIL XP Pro е разработена за професионалисти, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, серията SKIL XP Pro съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни проекти във всяка домашна среда.
Спецификации
| Performance Level | УСЪВЪРШЕНСТВАНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Температура на оцветяване | 4000 K |
| Продължителност на живота на крушката | 50000 h |
| Светлинен поток | 200 lm |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Напрежение | 20 V Max |
| Брой светлини | 24 бр. 1.5 W светодиода |
| Product Series | XP Pro Series |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| IOT | Не |
| EAN | 4894863201607 |
| Order Number | VA1E3165CA |
Опаковката съдържа
- Прожектор тип „кула“ SKIL 3165 CA
- Ръководство за употреба
































