Акумулаторна светодиодна лампа



- „20V Max“ (18 V) акумулаторна светодиодна лампа осигурява ярка бяла светлина до 360 лумена
- Двустепенно управление на яркостта за по-голяма гъвкавост по време на работа
- Обръщаща се в различни посоки (120°) за работа без ръце
- Здрава и удобна ръкохватка с меко покритие за лесно носене
- Литиево-йонна технология: без Memory-ефект, без саморазреждане и винаги готова за използване

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Ярка и мощна акумулаторна светодиодна лампа
„20V Max“ (18 V) SKIL 3155 е мощна акумулаторна светодиодна лампа, която осигурява светлина, където Ви е необходима по време на Вашите задачи „Направи си сам“. Тя е оборудвана с двустепенно управление на яркостта за допълнителна яркост, когато е необходимо. Превключването между различните настройки за светлина е лесно и изисква използването само на един пръст. Тази светодиодна лампа произвежда 360 лумена, които могат да се сравнят с яркостта на лампа с нажежаема жичка, която използва 24 W. За разлика от лампата с нажежаема жичка, SKIL 3155 е енергоспестяваща и по-екологична. За по-голямо удобство при работа можете лесно да регулирате главата на акумулаторната светодиодна лампа, за да насочите светлината в правилната посока. Тази удобна характеристика осигурява свобода и на двете Ви ръце за текущата задача „Направи си сам“. И не на последно място, този инструмент има здрава и удобна ръкохватка с меко покритие за лесно носене. SKIL 3155 CA се доставя без акумулаторна батерия.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Напрежение | 20 V Max |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 0.3 kg |
| Температура на оцветяване | 5700 K |
| Продължителност на живота на крушката | 30000 h |
| Индекс на цветопредаване (CRI) | 75 |
| Източник на светлина | 8 pcs, 0.5W LEDs |
| Макс. светлинен поток | 360 lm |
| Брой настройки на яркостта | 2 |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Въртяща се глава на лампата | Да |
| EAN | 8719643003010 |
| Order Number | VA1E3155CA |
Опаковката съдържа
- Акумулаторна светодиодна лампа SKIL 3155
- Ръководство за работа



































