Акумулаторна батерия „20V Max“ 2,0 Ah USB-C PWRASSIST™ и 45 W USB-C PD зарядно устройство




- PWRASSIST™: Акумулаторната батерия се отличава с вграден 100W USB-C PD 3.0 порт
- Вграденият USB-C порт осигурява два начина за бързо зареждане на самата акумулаторна батерия или на мобилни устройства, като телефони, таблети или дори лаптопи
- 45 W Power Delivery зарядно устройство: Зарежда и PWRASSIST™ USB-C съвместими акумулаторни батерии SKIL и мобилни устройства
- Включен 1 метър USB-C към USB-C A кабел

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™PWRASSIST™: ЛЕСНО ЗАРЕЖДАНЕ В ДВИЖЕНИЕ
Няма нужда да ограничавате батериите си SKIL до използването на електрически инструменти SKIL. Нашата PWRASSIST™ батерия и PWRASSIST™ USB адаптер ви позволяват да зареждате телефони и таблети в движение.
Открийте PWRASSIST™: ЛЕСНО ЗАРЕЖДАНЕ В ДВИЖЕНИЕ
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Мощна батерия с интегриран USB-C порт ‘PWRASSIST™’
Новата батерия PWRASSIST™ 3143 (2.0Ah) разполага с интегриран 100W USB-C порт. USB-C портът осигурява двупосочно бързо зареждане както на самата батерия, така и на различни мобилни устройства, включително телефони, таблети и дори лаптопи. Имате възможност да зареждате батерията с USB-C зарядно устройство, като съществуващите зарядни SKIL PWRCORE 20™ са 100% съвместими. Пулсиращите USB-C LED светлини дават ясна индикация дали портът USB-C зарежда или разрежда. Индикаторът за нивото на батерията удобно показва оставащото количество енергия. Батерията се предлага с универсален предпазен калъф, който служи и като стойка за телефон и като стенна поставка. Тази мощна ‘20V Max’ PWRASSIST™ 2.0Ah литиево-йонна батерия е част от системата PWRCORE 20™ и осигурява висока мощност и производителност. Системата PWRCORE 20™ включва водещи в индустрията технологии за батерии и зарядни, както и иновативни функции, които няма да откриете другаде, като нашата патентована KEEPCOOL™ технология за охлаждане, която увеличава работното време до 25% и удвоява живота на батерията. Патентованата ACTIVCELL™ технология гарантира максимална производителност и оптимална защита.
Бързо и ефективно зареждане за батерии SKIL PWRASSIST™ и други мобилни устройства
45W зарядното устройство SKIL 3143 Power Delivery разполага с USB-C PD 3.0 порт, който зарежда бързо батерията SKIL PWRASSIST™ 2.0Ah USB-C само за 55 минути. То не само зарежда бързо вашите SKIL USB-C батерии, но и удобно зарежда мобилни устройства като телефони и лаптопи, минимизирайки престоя и увеличавайки продуктивността. С няколко вида щепсели за ЕС, Обединено кралство и САЩ, зарядното предлага голяма гъвкавост у дома или при пътуване.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| 2 механични скорости | Не |
| Изходящо напрежение | 20 V |
| Нетно тегло на акумулаторната батерия | 0.39 kg |
| Макс. Изходен ток на USB порта (общо) | 100 A |
| Брой USB портове | 1 |
| Батерия | 5S1P |
| Напрежение | 20 V |
| Напрежение | 20 V Max |
| Мощност на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Заряден ток | 2.25 A |
| Макс. заряден ток | 5 A |
| EAN | 4894863202697 |
| Order Number | BC1E3143AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Не |
| Регулатор на скоростта | Не |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Време за зареждане | 1 h |
Опаковката съдържа
- SKIL 3142 USB-C PWRASSIST™ „20V Max“ литиево-йонна акумулаторна батерия 2,0 Ah с KEEPCOOL™ технология
- SKIL 3141 45W USB-C Power Delivery (PD) зарядно устройство
- 1 метър USB-C към USB-C 3A кабел
- Калъф на акумулаторната батерия
- Ръководство за работа
































