„Brushless“ акумулаторна ударна бормашина




- Безчетков мотор: 48 % по-бърз, 270 % по-мощен и 10 пъти по-издръжлив
- 3 функции: завинтване, пробиване и ударно пробиване
- Функция ударно пробиване за пробиване в зидария
- Голям въртящ момент за завинтване и отстраняване на винтове и болтове с лекота
- Две скорости: висока скорост за пробиване и голям въртящ момент за трудно завинтване
- 13 мм метален безключов едновтулков патронник с блокировка
- Автоматична система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- 24 настройки на въртящия момент за прецизно завинтване плюс 1 настройка за нормално пробиване и 1 за ударно пробиване
- Променливата скорост осигурява плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Светодиодно фенерче за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Патентован индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия
- Странична ръкохватка за сигурно управление с две ръце
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление
- Халка за колан за лесно носене

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™COMPACT BRUSHLESS RANGE
Достъпът до тези труднодостъпни тесни пространства, работата над главата или удължената продължителност вече не са проблем, благодарение на компактната безчеткова гама SKIL. Тези инструменти са изключително компактни и предлагат комбинация от висока производителност, издръжливост и несравнимо ниво на удобство.
Открийте COMPACT BRUSHLESS RANGE
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Здрава безчеткова акумулаторна литиево-йонна ударна бормашина с 2 скорости
„20V Max“ (18 V) SKIL 3071 е безчеткова акумулаторна ударна бормашина с функция ударно пробиване. Този инструмент е идеален за пробиване в дърво, метал и дори в зидария и за най-трудните задачи със завинтване. Безчетковият мотор е по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив от сравним четков мотор. 24+1 +1 настройки на въртящия момент осигуряват прецизни резултати с 24 настройки на въртящия момент за завинтване плюс 1 настройка за обикновено пробиване и 1 за ударно пробиване. Тя има 2 скорости, които можете да използвате или за бързо пробиване или за трудно пробиване и завинтване. Този инструмент има 13 мм безключов едновтулков патронник с блокировка, която предпазва битовете от изплъзване. Автоматичната система за заключване на шпиндела дава възможност за лесна смяна на консумативи. Като цяло този универсален инструмент наистина предлага всичко, което Ви е необходимо: надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия, променлива скорост за пълен контрол и светодиодно фенерче, което осигурява добра видимост при работа. SKIL 3071 EA се доставя в чанта за носене с 2 бр. акумулаторни батерии „20V Max“ (18 V) 5,0 Ah „KEEPCOOL™“, зарядно устройство „PWRJUMP™“, странична ръкохватка, двустранен бит за винтоверт и халка за колан.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Диаметър на пробиване в зидария | 16 mm |
| Настройки на съединителя | 24 + 1 + 1 |
| 2 механични скорости | Да |
| Диаметър на пробиване в дърво | 65 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на винтовете | 10 mm |
| Тип патронник | Metal single-sleeve keyless |
| Мощност на акумулаторната батерия | 5.0 Ah |
| Брой акумулаторни батерии | 2 |
| Заряден ток | 6 A |
| Напрежение | 20 V Max |
| Обороти на празен ход | 0-550/0-2000 |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 120 Nm |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Макс. честота на ударите | 0-8800/0-32000 IPM |
| Напрежение/честота (зарядно устройство) | 220-240V~50/60Hz |
| Ново тегло с акумулаторна батерия | 2.5 kg |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1.8 kg |
| Без четки | Да |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Регулатор на скоростта | Не |
| Soft Grip | Не |
| Illumination Switch | Не |
| IOT | Не |
| Pre-Light | Не |
| Lock-On | Не |
| After-glow | Не |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 92.5 dB |
| Звукова мощност | 103.5 dB |
| Ниво на вибрации (пробиване в метал) | < 2.5 m/s² |
| Неопределена сила на звука (K) | 5 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 11.0 m/s² |
| Време за зареждане | 1 h |
Опаковката съдържа
- Безчеткова акумулаторна ударна бормашина SKIL 3071
- „20V Max“ 5,0 Ah „KEEPCOOL™“ литиево-йонна акумулаторна батерия (2 бр.)
- „PWRJump™“ зарядно устройство (3123 AA)
- Чанта за носене
- Странична ръкохватка
- Двустранен бит, накрайник отвертка
- Халка за колан
- Ръководство за работа



































