Безчетков акумулаторен винтоверт




- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- Две скорости: висока скорост за пробиване и голям въртящ момент за трудно завинтване
- Голям въртящ момент за пробиване и завинтване с лекота
- Автоматична система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- 13 мм безключов едновтулков патронник
- 17 настройки на въртящия момент за прецизно завинтване плюс положение на пълно заключване за пробиване
- Променливата скорост осигурява плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Светодиодно фенерче за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Безчетков акумулаторен винтоверт с 2 скорости за завинтване и пробиване
„20V Max‟ SKIL 3011 е високопроизводителен безчетков акумулаторен винтоверт, идеален за всекидневни задачи със завинтване и пробиване. Той е част от гамата безчеткови инструменти SKIL, предлагаща ненадмината стойност за цената си. Нашият безчетков мотор е по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив от стандартен четков мотор. Като всички други акумулаторни инструменти SKIL „20V Max“ този модел се захранва от водеща в индустрията „PWRCORE 20™“ технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство.
SKIL 3011 има 2 скорости, които можете да използвате или за бързо пробиване или за трудно завинтване. 17 настройки на въртящия момент осигуряват прецизност при завинтване с допълнително положение на пълно заключване за пробиване. Можете удобно да сменяте консумативи, благодарение на 13 мм едновтулков безключов патронник и автоматично заключване на шпиндела. Този универсален инструмент предлага надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия, променлива скорост за пълен контрол и светодиодно фенерче, което осигурява добра видимост при работа. И накрая, но не на последно място, ергономичната конструкция и ръкохватката с меко покритие на инструмента осигуряват допълнителен комфорт при работа.
Гамата безчеткови инструменти SKIL с модерна електроника предлага ненадмината стойност за парите
SKIL предлага пълна гама от високопроизводителни безчеткови електроинструмент за Вашите ежедневни задачи. Сред най-добрите на пазара нашите безчеткови инструменти изпъкват със своята ненадмината стойност за цената си. Средно, те предоставят впечатляващите 45 % по-висока мощност и Ви дават възможност да завършите задачи 55 % по-бързо от инструменти със стандартен четков мотор. Също толкова важно е, че безчетковите мотори SKIL имат 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот от стандартните мотори, което ги прави спестяващ разходи и устойчив избор.
Издръжливостта на тези безчеткови мотори е отразена в гаранцията на инструмента от 5 години, подчертавайки ангажимента на SKIL към качеството. Освен това безчетковите мотори SKIL се управляват от модерна електроника, което ги прави по-добре работещи от много други безчеткови инструмент на пазара.
PWRCORE 20™“ водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с до 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
SKIL 3011 HB се доставя в куфар с две 2,0 Ah „KEEPCOOL™“ акумулаторни батерии, 1-часово зарядно устройство и двустранен бит за винтоверт.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Настройки на съединителя | 17+1 |
| Диаметър на винтовете | 10 mm |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 45 mm |
| 2 механични скорости | Не |
| Тип патронник | Metal single-sleeve keyless w/ lock |
| Напрежение | 20 V |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 55 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-450/0-1700 |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Мощност на акумулаторната батерия | 1.0 Ah |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 0.83 kg |
| Заряден ток | 1 A |
| EAN | 4894863201669 |
| Order Number | DD1E3011HB |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Регулатор на скоростта | Не |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| Време за зареждане | 1.5 h |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен винтоверт SKIL 3011
- 2 бр. „PWRCORE 20™“ 2,0 Ah литиево-йонни акумулаторни батерии (3107)
- Зарядно устройство 1,0 A (3129)
- Куфар за носене
- Двустранен бит, накрайник отвертка
- Ръководство за работа
































