Акумулаторен винтоверт



- Компактен и универсален 12 V литиево-йонен акумулаторен винтоверт
- Две скорости: висока скорост за пробиване и голям въртящ момент за трудно завинтване
- 10 мм безключов едновтулков патронник
- Автоматична система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- 23 настройки на въртящия момент за прецизно завинтване плюс положение на пълно заключване за пробиване
- Променливата скорост осигурява плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Светодиодно фенерче за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа
- Индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия
- Ергономична конструкция и ръкохватка с меко покритие за оптимално удобство и управление

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ ГОЛЯМА СИЛА. КОМПАКТЕН ДИЗАЙН.
PWRCORE 12™ осигурява лека мощност, идеална за работа над главата или в тесни пространства. Изпитайте сами лекотата на боравене.
Описание на продукта
Компактен литиево-йонен акумулаторен винтоверт с 2 скорости
12 V SKIL 2740 е компактен акумулаторен винтоверт, който удовлетворява Вашите потребности за задачи „Направи си сам“ със завинтване и за пробиване в дърво и метал. Той има 2 скорости, които можете да използвате или за бързо пробиване или за трудно завинтване. 23 настройки на въртящия момент осигуряват прецизни резултати за завинтване и този инструмент има също 1 настройка за задачи с пробиване. Можете удобно да сменяте консумативи, благодарение на 10 мм едновтулков безключов патронник с автоматична система за заключване на шпиндела. Като цяло този универсален инструмент наистина предлага всичко, което Ви е необходимо: надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия, променлива скорост за пълен контрол и светодиодно фенерче, което осигурява добра видимост при работа. Индикаторът за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия, така винаги ще знаете кога да презаредите. И накрая, но не на последно място, ергономичната конструкция и ръкохватката с меко покритие на инструмента осигуряват допълнителен комфорт при работа. SKIL 2740 AA се доставя с една 12 V 2,0 Ah акумулаторна батерия, 1-часово зарядно устройство и двустранен бит.
По-голяма продължителност на работа и живот на акумулаторната батерия
Този инструмент е част от SKIL „PWRCore 12™“ системата. С компактните 12 V литиево-йонни акумулаторни батерии си осигурявате оптимална гъвкавост, защото акумулаторните батерии могат да захранват всички 12 V „PWRCore“ инструменти. „PWRCore 12™“ инструментите се предлагат със и без акумулаторни батерии, което Ви дава гъвкава възможност да добавите още инструменти към Вашата гама без да сте задължени да купувате още нови акумулаторни батерии и зарядни устройства. Тази акумулаторна батерия съдържа също „Keep Cool™“ технология за акумулаторната батерия, нашата най-успешна иновация досега. „Keep Cool™“ охлажда клетките на акумулаторната батерия, за да ги предпази от прегряване, което увеличава продължителността на работа с до 25 % и удвоява експлоатационната продължителност на акумулаторната батерия!
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Настройки на съединителя | 23 + 1 |
| Диаметър на винтовете | 8 mm |
| Обхват на патронника | 10 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 10 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 35 mm |
| 2 механични скорости | Да |
| Тип патронник | Single-sleeve keyless |
| Напрежение | 12 V |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 35 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-400/0-1300 |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Мощност на акумулаторната батерия | 2.0 Ah |
| Брой акумулаторни батерии | 1 |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 0.8 kg |
| Ново тегло с акумулаторна батерия | 1.1 kg |
| Заряден ток | 2.4 A |
| EAN | 8719643000873 |
| Order Number | DD1E2740AA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Без четки | Не |
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Звуково налягане | < 70 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | < 2.5 m/s² |
| Време за зареждане | 1 h |
Опаковката съдържа
- Акумулаторен винтоверт SKIL 2740
- 2700 AA 12 V 2,0 Ah литиево-йонна акумулаторна батерия (1 бр.)
- Зарядно устройство
- Двустранен бит, накрайник отвертка
- Ръководство за работа


































