„Brushless“ акумулаторен мултифункционален инструмент


- „Keep Cool™“ технология на акумулаторната батерия осигурява 25 % по-голяма продължителност на работа и 2 пъти по-голяма експлоатационна продължителност
- Безчетков мотор: по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив
- Компактна, лека конструкция за оптимален контрол и водене
- Лостче за бързо освобождаване за бърза и удобна смяна на консумативи
- Голям 3,6º осцилиращ ъгъл на инструмента позволява по-бързи скорости на рязане
- Уникално „180° LED“ светодиодно фенерче за идеална видимост при работа без сенки
- Идеален за голямо разнообразие от задачи „Направи си сам“, особено удобен, когато се изисква детайлна работа
- Универсалната система за консумативи дава възможност да се използват широка гама от консумативи „Starlock“ за основни приложения и „OIS“
- Плавно регулираща се променлива скорост за пълен контрол
- Литиево-йонна технология: без Memory-ефект, без саморазреждане и винаги готова за използване

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™180 LED LIGHT
Прободните триони са най-универсалните триони; те могат да режат както прави линии, така и криви. А когато става дума за прецизна работа, добрата видимост е важна. Нашият 180° LED свети ярка светлина и праща сенките в миналото.
Открийте 180 LED LIGHT


PWRCORE 12™ ГОЛЯМА СИЛА. КОМПАКТЕН ДИЗАЙН.
PWRCORE 12™ осигурява лека мощност, идеална за работа над главата или в тесни пространства. Изпитайте сами лекотата на боравене.
Описание на продукта
Безчетков акумулаторен мултифункционален инструмент с уникално „180° LED“ светодиодно фенерче
12 V SKIL 2650 е акумулаторен мултифункционален инструмент с променлива скорост за най-добри резултати в различни материали. Безчетковият мотор е по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив от сравним четков мотор. Този инструмент е оборудван с уникално „180° LED“ светодиодно фенерче. То осветява идеално детайла с широк лъч светлина без да създава сенки! Оптималното управление и водене са осигурени благодарение на компактната и лека конструкция на този инструмент. Чрез смяната на доставените консумативи можете да използвате този мултифункционален инструмент за широк спектър от задачи „Направи си сам“, като шлайфане, отрязване и рязане. Смяната на консумативи не е трудна благодарение на лостчето за бързо освобождаване. Мултифункционалният инструмент е съвместим с широко разпространените консумативи „Starlock“ за основни приложения и „OIS“, така можете винаги да откриете подходящия консуматив за задачата. SKIL 2650 CA се доставя с 10 шкурки, шлайфаща основа и ножче за рязане чрез потапяне за дърво, метал и пластмаса. Акумулаторната батерия не е включена в окомплектовката.
По-голяма продължителност на работа и живот на акумулаторната батерия
Този инструмент е част от SKIL „PWRCore 12™“ системата. С компактните 12 V литиево-йонни акумулаторни батерии си осигурявате оптимална гъвкавост, защото „PWRCore 12™“ акумулаторните батерии могат да захранват всички 12 V „PWRCore“ инструменти. „PWRCore 12™“ инструментите се предлагат със и без акумулаторни батерии, което Ви дава гъвкава възможност да добавите още инструменти към Вашата гама без да сте задължени да купувате още нови акумулаторни батерии и зарядни устройства. Тази акумулаторна батерия съдържа също „Keep Cool™“ технология за акумулаторната батерия, нашата най-успешна иновация досега. „Keep Cool™“ охлажда клетките на акумулаторната батерия, за да ги предпази от прегряване, което увеличава продължителността на работа с до 25 % и удвоява експлоатационната продължителност на акумулаторната батерия!
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Без четки | Да |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 8719643004062 |
| Order Number | MF1E2650CA |
| Напрежение | 12 V |
| Обороти на празен ход | 11000-18000 |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1 kg |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Осцилиращ ъгъл ляв/десен | 1.8 ° |
| Звуково налягане | 89.0 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3.0 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 100.0 dB |
| Ниво на вибрациите (шлифоване) | 16.7 m/s² |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен мултифункционален инструмент SKIL 2650
- Шкурки (5 бр. зърненост 60, 5 бр. зърненост 120)
- Шлайфаща основна плоча
- Ножче за рязане чрез потапяне за дърво, пластмаса и метал
- Ръководство за работа







































