„Brushless“ акумулаторен циркуляр


- „Keep Cool™“ технология на акумулаторната батерия осигурява 25 % по-голяма продължителност на работа и 2 пъти по-голяма експлоатационна продължителност
- Безчетков мотор: по-бърз, по-мощен и по-издръжлив
- Компактна, лека конструкция за оптимален контрол и водене
- Максимална дълбочина на рязане 42 мм при 90° и 30 мм при 45°
- Плавен пуск за постепенно ускоряване до максимални обороти без обратен удар
- Електронната спирачка гарантира по-голям комфорт и позволява по-бърза работа
- Светодиодно фенерче осветява линията на рязане за по-добра видимост върху обработвания детайл
- Функцията издухване поддържа линията на среза чиста и с лесно следене
- Защитени срещу прах сачмени лагери осигуряват допълнителна издръжливост
- Система за заключване на шпиндела за лесна смяна на дисковете
- Предпазен ключ предотвратява случайно включване
- Вградена връзка за прахосмукачка
- Акумулаторна батерия с „PWRAssist™“: USB порт за зареждане на всички Ваши устройства, навсякъде и по всяко време
- „PWRJump™“ зарядно устройство: предоставя много бързо зареждане през първите 5 минути

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™PWRJUMP™
По-малкото време за зареждане на батериите означава по-малко време на престой. Заредете вашите литиево-йонни батерии SKIL 20V Max PWRCORE 20™ бързо, за да се върнете към работата мигновено.
Открийте PWRJUMP™
PWRASSIST™: ЛЕСНО ЗАРЕЖДАНЕ В ДВИЖЕНИЕ
Няма нужда да ограничавате батериите си SKIL до използването на електрически инструменти SKIL. Нашата PWRASSIST™ батерия и PWRASSIST™ USB адаптер ви позволяват да зареждате телефони и таблети в движение.
Открийте PWRASSIST™: ЛЕСНО ЗАРЕЖДАНЕ В ДВИЖЕНИЕ

PWRCORE 12™ ГОЛЯМА СИЛА. КОМПАКТЕН ДИЗАЙН.
PWRCORE 12™ осигурява лека мощност, идеална за работа над главата или в тесни пространства. Изпитайте сами лекотата на боравене.
Описание на продукта
Компактен, безчетков акумулаторен циркуляр за оптимален контрол
Безчетковият акумулаторен циркуляр 12 V SKIL 2550 е идеален за прецизно рязане с дълбочина до 41 мм. Той има компактна, лека конструкция за оптимално управление и водене при Вашите задачи с рязане с трион и рязане. Безчетковият мотор е по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив от сравним четков мотор. Благодарение на светодиодната светлина се осигурява добра видимост върху Вашата работа. Други удобни функции включват електронната спирачка за допълнителен комфорти при работа и система за заключване на шпиндела за лесна смяна на диска. За осигуряване на издръжливост този циркуляр е оборудван с уплътнени сачмени лагери. Уплътнените сачмени лагери предпазват циркуляра от прах за удължаване на експлоатационната му продължителност. Какво още, този циркуляр има вградена връзка за прахосмукачка за по-чиста работа. SKIL 2550 DA се доставя в чанта за носене с 12 V 4,0 Ah „Keep Cool™“ акумулаторна батерия с функция USB зареждане за електронни устройства, „PWRJump“ зарядно устройство, диск с 18 карбидни зъба и паралелен водач.
По-голяма продължителност на работа и живот на акумулаторната батерия
Този инструмент е част от SKIL „PWRCore 12™“ системата. С компактните 12 V литиево-йонни акумулаторни батерии си осигурявате оптимална гъвкавост, защото „PWRCore 12™“ акумулаторните батерии могат да захранват всички 12 V „PWRCore“ инструменти. „PWRCore 12™“ инструментите се предлагат със и без акумулаторни батерии, което Ви дава гъвкава възможност да добавите още инструменти към Вашата гама без да сте задължени да купувате още нови акумулаторни батерии и зарядни устройства. Тази акумулаторна батерия съдържа също „Keep Cool™“ технология за акумулаторната батерия, нашата най-успешна иновация досега. „Keep Cool™“ охлажда клетките на акумулаторната батерия, за да ги предпази от прегряване, което увеличава продължителността на работа с до 25 % и удвоява експлоатационната продължителност на акумулаторната батерия!
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 2.2 kg |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Диаметър на режещия диск | 140 mm |
| Максимална дълбочина на рязане при 90° | 42 mm |
| Максимална дълбочина на рязане при 45° | 30 mm |
| Ново тегло с акумулаторна батерия | 2.6 kg |
| Мощност на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Брой акумулаторни батерии | 1 |
| Заряден ток | 6 A |
| Обороти на празен ход | 4200 |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Напрежение/честота (зарядно устройство) | 220-240V/50-60Hz |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| Светодиодно фенерче | Да |
| EAN | 8719643005076 |
| Order Number | SW1E2550DA |
| Диаметър на оста | 10 mm |
| Звуково налягане | 92.5 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 103.5 dB |
| Неопределеност (K) | 3 dB |
| Ниво на вибрации (рязане на дърво) | 2.9 m/s² |
| Напрежение | 12 V |
| Време за зареждане | 1.5 h |
| Включени батерии | Не |
| Необходими батерии | Не |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен циркуляр SKIL 2550
- 12 V 4,0 Ah „Keep Cool™“ литиево-йонна акумулаторна батерия с функция USB зареждане за електронни устройства (1 бр.)
- „PWRJump“ зарядно устройство (2110 AA)
- Чанта за носене
- Диск с карбидни зъби (18 зъба, Ø 140 мм, дърво)
- Паралелен водач
- Шестостенен ключ
- Ръководство за работа

































