„Brushless“ акумулаторен винтоверт


- „Keep Cool™“ технология на акумулаторната батерия осигурява 25 % по-голяма продължителност на работа и 2 пъти по-голяма експлоатационна продължителност
- Безчетков мотор: по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив
- 2 скорости: висока скорост за пробиване и голям въртящ момент за трудно завинтване
- 13 мм метален безключов едновтулков патронник
- Автоматична система за заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативите
- 17 настройки на въртящия момент за прецизно завинтване плюс положение на пълно заключване за пробиване
- Компактна, ергономична конструкция с меко покритие за оптимално удобство и контрол
- Променливата скорост осигурява плавен старт и пълен контрол по всяко време
- Светодиодна светлина за по-добра видимост върху обработвания детайл и повече удобство при работа в лошо осветени пространства
- Литиево-йонна технология: без Memory-ефект, без саморазреждане и винаги готова за използване
- Халка за колан за лесно носене

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ ГОЛЯМА СИЛА. КОМПАКТЕН ДИЗАЙН.
PWRCORE 12™ осигурява лека мощност, идеална за работа над главата или в тесни пространства. Изпитайте сами лекотата на боравене.
Описание на продукта
Компактен литиево-йонен безчетков акумулаторен винтоверт с 2 скорости
12 V SKIL 2060 е акумулаторен винтоверт с компактна и лека конструкция. Това осигурява оптимален контрол и удобство по време на Вашите задачи със завинтване и при пробиване в дърво и метал. Безчетковият мотор е по-бърз, по-мощен и 10 пъти по-издръжлив от сравним четков мотор. Той има 2 скорости, които можете да използвате или за бързо пробиване или за трудно завинтване. 17+1 настройки на въртящия момент осигуряват прецизни резултати с 17 настройки за завинтване и още една за задачи с пробиване. Можете удобно да сменяте консумативи, благодарение на 13 мм метален едновтулков безключов патронник с автоматично заключване на шпиндела. Като цяло, този универсален инструмент наистина предлага всичко, което Ви е необходимо: надеждна литиево-йонна технология на акумулаторната батерия, променлива скорост за пълен контрол, ръкохватка с меко покритие за допълнително удобство и светодиодно фенерче, което осигурява добра видимост при работа. SKIL 2060 CA се доставя с двустранен бит и халка за колан. Акумулаторната батерия не е включена в окомплектовката.
По-голяма продължителност на работа и живот на акумулаторната батерия
Този инструмент е част от SKIL „PWRCore 12™“ системата. С компактните 12 V литиево-йонни акумулаторни батерии си осигурявате оптимална гъвкавост, защото акумулаторните батерии могат да захранват всички 12 V „PWRCore“ инструменти. „PWRCore 12™“ инструментите се предлагат със и без акумулаторни батерии, което Ви дава гъвкава възможност да добавите още инструменти към Вашата гама без да сте задължени да купувате още нови акумулаторни батерии и зарядни устройства. Тази акумулаторна батерия съдържа също „Keep Cool™“ технология за акумулаторната батерия, нашата най-успешна иновация досега. „Keep Cool™“ охлажда клетките на акумулаторната батерия, за да ги предпази от прегряване, което увеличава продължителността на работа с до 25 % и удвоява експлоатационната продължителност на акумулаторната батерия!
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Настройки на съединителя | 17 + 1 |
| Диаметър на винтовете | 8 mm |
| Обхват на патронника | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Диаметър на пробиване в дърво | 40 mm |
| 2 механични скорости | Да |
| Тип патронник | Metal single-sleeve keyless |
| Напрежение | 12 V |
| Макс. въртящ момент твърда връзка | 50 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-450/0-1700 |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 1 kg |
| EAN | 8719643004024 |
| Order Number | DD1E2060CA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Без четки | Да |
| Регулатор на скоростта | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| Светодиодно фенерче | Да |
| Звуково налягане | 76.0 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 5.0 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | 3.41 m/s² |
| Звукова мощност | 87.0 dB |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен винтоверт SKIL 2060
- Двустранен бит, накрайник отвертка
- Халка за колан
- Ръководство за работа










































