Лазер с кръстосани линии на 360°

- Идеалният инструмент за създаване на 360° лазерна проекция през едно помещение
- Вградена литиево-йонна акумулаторна батерия, която се зарежда лесно през вграден Micro USB порт
- Автоматично самонивелиране за бърза и точна работа без ръчно нивелиране
- Прожектира точно хоризонтални, вертикални или дори кръстосани лазерни линии
- Режимът ръчно нивелиране Ви позволява да прожектирате диагонални линии
- Работен обхват до 20 m
- Индикаторът за нивото на акумулаторната батерия удобно показва колко остава от капацитета на акумулаторната батерия
- Компактна конструкция с меко покритие за удобна работа
- Лесен за работа благодарение на опростен потребителски интерфейс
- Отвор за монтиране с резба 1/4" за лесно фиксиране към скоба или триножник
Описание на продукта
Литиево-йонен самонивелиращ се лазер с кръстосани линии на 360°
SKIL 1960 е универсален лазер с кръстосани линии на 360°, който е идеален за лазерно прожектиране през помещение. Той прожектира точно хоризонтални, вертикални или дори кръстосани лазерни линии. Този лазер с кръстосани линии има вградена литиево-йонна акумулаторна батерия, която може да се зарежда лесно през вграден micro USB порт за зареждане. В режим самонивелиране лазерните линии се нивелират автоматично. А когато работите по задача „Направи си сам‟, която не изисква нивелирана проекция, можете лесно да превключите на режим ръчно нивелиране. Това Ви позволява да прожектирате диагонални линии, например когато монтирате парапети. Благодарение на работния обхват до 20 m, компактната конструкция с меко покритие и опростен потребителски интерфейс SKIL 1960 предлага отлично решение за Вашите задачи с 360° нивелиране. И накрая, но не на последно място, удобен индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва ясно колко остава от капацитета на акумулаторната батерия. SKIL 1960 DA се доставя в чанта за носене.с USB кабел за зареждане.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| EAN | 8719643002334 |
| Order Number | MT1E1960DA |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Обхват на самонивелиране | ± 4 ° |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Работен обхват | 20 m |
| Време на нивелиране | < 5 s |
| Автоматично нивелиране | Да |
| Мощност на акумулаторната батерия | 1.2 Ah |
| Температура на съхранение | -20°C - +70 °C |
| Захранване | Литиево-йонна |
| Време на работа | 10 h |
| Работна температура | -5°C - +40 °C |
| Точност на нивелиране | ± 0,5 мм/м |
| Тип на лазера | 635 nm |
| Клас на лазера | 2 |
| Напрежение | 3.7 V |
Опаковката съдържа
- Лазер с кръстосани линии на 360° SKIL 1960
- Чанта за носене
- USB кабел за зареждане
- Ръководство за работа
































