1766 AN
Перфоратор
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 141.69ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Мощен L-образен перфоратор с 1500 W мотор
- Перфоратор с 3 функции: ударно пробиване, ограничител на ударното действие за обикновено пробиване/завинтване и ограничител на въртенето за леки работи с къртене
- Системата за намаляване на вибрациите осигурява оптимален комфорт при работа и малко вибрации
- SDS+ система за бърза и лесна смяна на накрайници
- Здрав магнезиев корпус на редуктора
- Меко противоплъзгащо покритие на задната и страничната ръкохватка за по-голям комфорт на потребителя
- Ключ за избор на скоростта за задаване на необходимата скорост при всяка работа
- Безопасен съединител за защита при засядане на свредлото
- Регулируема странична ръкохватка с меко покритие за сигурно управление с две ръце
- Лесен за регулиране дълбокомер за задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори
- Гумиран кабел
Описание на продукта
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Макс. честота на ударите | 0-2700 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 0-800 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 1500 W |
| Тип патронник | SDS+ |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Диаметър на пробиване в дърво | 40 mm |
| Максимален отвор на пробиване в бетон | 36 mm |
| Сила на удара | 4.5 J |
| EAN | 8710364074839 |
| Order Number | F0151766AN |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 95 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 106 dB |
| Ниво на вибрации (къртене) | 16.0 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 17.0 m/s² |
Опаковката съдържа
- Перфоратор SKIL 1766
- Пластмасов куфар за носене
- 13 мм патронник с ключ + адаптер
- Странична ръкохватка с меко покритие
- Дълбокомер
- SDS+ свредла (8,10,12 мм)
- SDS+ шило
- SDS+ плоско длето
- Ръководство за работа
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.57ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>


































