Електрическо ренде

- Мощно 710 W електрическо ренде за повърхностна обработка, скосяване и прорязване
- Удобната конзола защитава детайла и режещите ножове
- Реверсивни TCT режещи ножове за гладък финиш и дълъг срок на употреба
- Голямото копче за настройка на дълбочината служи също и като допълнителна предна дръжка за оптимизиран контрол
- Изходи за стружки отляво и отдясно, удобно регулиращи се според работното положение
- Опция: възможна е безпрахова работа с прахосмукачка или торбичка за прах
- Основа от висококачествен алуминий за гладки резултати
- V-образен канал в алуминиевата основа за лесно скосяване
- Модерен ергономичен дизайн за оптимално управление
- Ръкохватка с меко покритие на всички места за хващане
- Вградено отделение за съхранение на гаечния ключ
Описание на продукта
Лесно за работа електрическо ренде за идеални резултати при рендосване
Мощното 710 W електрическо ренде SKIL 1590 е идеално за рендосване на повърхности, скосяване на ъгли и прорязване на канали. Ергономичната конструкция с меко покритие и голямото копче за настройка на дълбочината, което служи като допълнителна предна ръкохватка, осигуряват оптимално удобство и контрол над инструмента. Висококачествените TCT ножове са реверсивни за два пъти по-дълъг живот. Когато едната страна се износи, можете просто да обърнете ножовете и да продължите работа. Можете удобно да регулирате лостчето отвеждане на стърготините отляво или отдясно според работното положение. За по-чиста работна среда можете да свържете торбичката за прах или прахосмукачка със стандартен размер от двете страни на електрическото ренде. Удобната конзола предотвратява случайна повреда на обработвания детайл, когато поставите инструмента или го оставите настрани след работа. SKIL 1590 AA се доставя с торбичка за прах, паралелен водач и регулатор на дълбочината на прорязване.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| EAN | 8719643000712 |
| Order Number | VA1E1590AA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 16000 |
| Напрежение/честота | 220-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 710 W |
| Дълбочина на рендосване | 2 mm |
| Широчина на рендосване | 82 mm |
| Дълбочина на прорязване | 8 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 88 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | < 2.5 m/s² |
| Звукова мощност | 99 dB |
Опаковката съдържа
- Електрическо ренде SKIL 1590
- Реверсивен нож на електрическо ренде TCT (2 бр.)
- Торбичка за прах
- Паралелен водач
- Регулатор на дълбочината на прорязване
- Гаечен ключ
- Ръководство за работа


































