Ротационен инструмент

- Идеалният инструмент за 101 задачи в и около дома
- Променлива скорост за оптимална прецизност и контрол
- Заключване на шпиндела за бърза и лесна смяна на консумативи
- Компактен инструмент с ръкохватка с меко покритие за максимален комфорт
- Уникална регулируема опорна ръкохватка за оптимално водене
Описание на продукта
Изключителна универсалност – идеален за много различни работи в дома и около него
Ротационният инструмент SKIL 1415 е идеален за по-малки задачи „Направи сам“, като рязане, грубо шлайфане, шлайфане, полиране и гравиране. Функцията променлива скорост Ви осигурява пълен контрол при фина детайлна работа. SKIL 1415 пристига с 2,4 mm и 3,2 mm патронници и е съвместим с много разнообразни консумативи, така винаги можете да намерите подходящия консуматив за Вашата работа. Този ротационен инструмент се доставя с 25 консуматива.
Съвместим с широко разпространените консумативи
SKIL 1415 е съвместим с повечето широко разпространени консумативи на пазара, благодарение на неговите 2,4 mm и 3,2 mm патронници. Там където стандартните инструменти са често много големи за фини работи, като гравиране, оформяне или поправяне на малки обработвани детайли, можете да разчитате на този ротационен инструмент за справяне с тези работи с прецизност и контрол.
Променлива скорост за оптимален контрол
Функцията променлива скорост на този ротационен инструмент Ви позволява да настроите на ръка подходящата скорост за задачата, така Вие можете да използвате този инструмент при голямо разнообразие от форми, размери и материали. Можете лесно да настроите предпочитаната от Вас скорост чрез завъртане на монтираното отгоре регулиращо колело за предварителен избор.
Бърза смяна на консумативи
Системата за блокировка на шпиндела Ви позволява да сменяте и заменяте консумативи лесно и удобно. Всичко, което трябва да направите е да блокирате шпиндела чрез натискане на бутона за блокиране и да смените консумативите като използвате предоставения ключ за консумативи.
Удобни характеристики за допълнителен комфорт при работа
Ергономичният дизайн и регулиращата се странична ръкохватка на ротационния инструмент осигуряват оптимална точност и удобство при работа. SKIL 1415 има уплътнен бутон за вкл./изкл., който предпазва инструмента от прах и отломки. Този ротационен инструмент се доставя с 25 консуматива за рязане, грубо шлайфане, шлайфане, полиране и пробиване.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8710364043590 |
| Order Number | F0151415AD |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Обороти на празен ход | 15.000 - 35.000 |
| Напрежение/честота | 230-240V/50-60Hz |
| Консумирана мощност | 125 W |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Звуково налягане | 71 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | 2.9 m/s² |
Опаковката съдържа
- Гаечен ключ за патронника
- Патронници 2,4 и 3,2 mm
- Регулируема опорна ръкохватка
- 25 консуматива

































