Перфоратор

- Мощен пневматичен SDS механизъм за лесно пробиване на бетон
- Перфоратор с 4 функции: 1. Ударно пробиване, 2. Спиране на удара за обикновено пробиване и завинтване, 3. Спиране на въртенето за леки работи с къртене, 4. Функция за настройка на положението на секача за максимална свобода на движение
- SDS+ система за бърза и лесна смяна на накрайници
- Ръкохватка с ергономична форма
- Мека ръкохватка за удобно манипулиране и оптимален контрол
- Ключ с регулиране на скоростта с: - бутон за заключване при непрекъсната работа - превключвател за избор на подходящата скорост при всяка работа
- Безопасен съединител за защита при засядане на свредлото
- Плавно регулируема странична ръкохватка с меко грапаво покритие за сигурно управление с две ръце
- Лесен за регулиране дълбокомер за задаване на дълбочината на пробиване на глухи отвори
Описание на продукта
Пневматичен перфоратор с 4 функции с променлива скорост
Перфораторът SKIL 1034 с 4 функции има ефикасен 600 W мотор и променлива скорост с предварителен избор, с бутон за заключване за оптимален контрол върху Вашите задачи с пробиване на бетон до 20 mm. Той има функция ударно пробиване за пробиване в бетон, функция спиране на удара за обикновено пробиване и завинтване и спиране на въртенето за леки задачи с къртене. И накрая, но не на последно място по важност, този перфоратор позволява къртене със свободно въртене. Системата „SDS+“ дава възможност за бърза и лесна смяна на консумативи. Ръкохватката с меко противоплъзгащо покритие и регулиращата се странична ръкохватка дават възможност за удобно управление с две ръце. С удобния дълбокомер можете да зададете дълбочината на пробиване на глухи отвори. Перфораторът SKIL 1034 се доставя в здрав куфар с набор от 3 свредла „SDS+“ за бетон 6, 8 и 10 mm и 13 mm патронник с ключ с „SDS+“ адаптер.
Спецификации
| Performance Level | НАДЕЖДНО ИЗПЪЛНЕНИЕ |
|---|---|
| Макс. честота на ударите | 0-5800 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Обороти на празен ход | 0 - 1100 |
| Консумирана мощност | 600 W |
| Тип патронник | SDS+ |
| Диаметър на пробиване в стомана | 13 mm |
| Източник на захранване | Променлив ток |
| Диаметър на пробиване в дърво | 30 mm |
| Максимален отвор на пробиване в бетон | 20 mm |
| Сила на удара | 1.3 J |
| EAN | 8710364070862 |
| Order Number | F0151034AE |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| Звуково налягане | 90 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Звукова мощност | 101 dB |
| Ниво на вибрации (къртене) | 10.6 m/s² |
| Ниво на вибрации (ударно пробиване в бетон) | 9.0 m/s² |
Опаковката съдържа
- Странична ръкохватка с меко покритие
- Дълбокомер
- Комплект от 3 SDS+ свредла (6, 8, 10 mm)
- Здраво пластмасово куфарче
- SDS+ патронник с ключ (13 мм)

































