Акумулаторна четка за отстраняване на плевели




- Патентован индикатор за нивото на акумулаторната батерия показва удобно нивото на зареденост на акумулаторната батерия
- Мощен мотор за отстраняване без усилие на тревата
- Лесна работа: без повече болки в коленете или гърба
- Безвредно за околната среда решение: без пестициди
- Водещо колело за оптимална стабилност
- Заключване на шпиндела за лесна смяна на четката
- Телескопично регулиране на височината за удобна работа
- Регулируема втора дръжка за оптимално удобство при работа
- Висока скорост: висока степен на почистване
- Индикатор за четката, разположен отгоре на капака
- „Easy Storage“ конструкция за спестяващо място и добре подредено съхранение на инструмента

KEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™EASY STORAGE
Безпорядъкът пречи на работата, така че всеки от нашите градински инструменти е проектиран с пестящо място решение за лесно съхранение.
Открийте EASY STORAGE
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
„20V Max“ (18 V) литиево-йонна акумулаторна четка за отстраняване на плевели, за екологично отстраняване на плевели с лекота
Мощната „20V Max“ (18 V) SKIL 0660 е литиево-йонна акумулаторна четка за отстраняване на плевели, за екологично отстраняване на плевели с лекота. Инструментът 0660 бързо и ефективно отстранява трудни за обработване плевели, мъх и малки растения между плочките на пътеката, вътрешния двор или алеята. Вече не е необходимо да отстранявате ръчно плевелите, с риск за болки в коленете и гърба или да използвате токсични пестициди, които са вредни за околната среда. Четката за отстраняване на плевели има 125 мм максимален диаметър на четката и четките могат да се сменят лесно чрез системата за заключване на шпиндела. Телескопичното регулиране на височината Ви позволява да откриете удобно работно положение всеки път. Получавате добра видимост благодарение на вградения индикатор на четката, така можете лесно да я държите по линията с участъка, който трябва да се плеви. Допълнително водещото колело осигурява оптимална стабилност. Благодарение на специалната „Easy Storage“ конструкция на SKIL, този инструмент заема минимално място за съхранение и дава възможност за добре подредено съхранение на инструмента след използване. SKIL 0660 AA се доставя с метална четка, една „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „Keep Cool“ акумулаторна батерия, бързозарядно устройство и „Easy Storage“ кука.
„PWRCORE 20™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“
Системата „PWRCORE 20™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 20™“ са 100 % съвместими и заменими с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL „PWRCORE 20™“ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Мощност на акумулаторната батерия | 2.0 Ah |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Напрежение | 20 V Max |
| Заряден ток | 2.4 A |
| Брой акумулаторни батерии | 1 |
| Регулиране по височина | 93-126 cm |
| Диаметър на четката | 125 mm |
| Обороти на празен ход на четката | 1500 |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Не |
| Warranty | 3 години гаранция за домашна употреба |
| EAN | 8719643006028 |
| Order Number | GV1E0660AA |
| Звуково налягане | 72 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 1.5 m/s² |
| Ниво на вибрации | 2.5 m/s² |
| Звукова мощност | 83 dB |
| Време за зареждане | 1 h |
Опаковката съдържа
- Акумулаторна четка за отстраняване на плевели SKIL 0660
- „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „KEEPCOOL™“ литиево-йонна акумулаторна батерия (1 бр.)
- Зарядно устройство (3122 AA)
- Метална четка
- Кука 'Easy Storage'
- Ръководство за работа

































